„Šeimininkė“ Nr. 45, 2014 m. lapkričio 7-13 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Nėščiųjų sveikata: kaip nepasiklysti tyrimų labirinte?

Giedrė Budvytienė

Kiekviena besilaukianti moteris tikisi, kad nėštumas ir gimdymas bus be komplikacijų, o vaikelis pasaulį išvys sveikas. Įvertinti riziką mamos ir kūdikio sveikatai padeda laiku atlikti tyrimai. Kada ir kokių jų reikėtų, jeigu nėščioji sveika, kokie rekomenduojami, jeigu ji turi sveikatos sutrikimų? Ar užtenka nemokamų ir kokiais atvejais praverstų išsitirti papildomai? Apie tai šnekamės su Vilniaus Antakalnio poliklinikos Moterų konsultacijos vedėja, Lietuvos akušerių-ginekologų draugijos nare Regina Giliasevičiene.

Prie vairo – tamsoje

Giedrė Budvytienė

Trumpėjant dienoms iš namų dažnai išvažiuojame dar ne visai prašvitus, o sugrįžtame jau sutemus. Rūkai, lietūs, šlapdriba taip pat prastina matomumą. Vairavimas prieblandoje ir tamsoje šiuo metų laiku – iššūkis visiems vairuotojams. Tačiau ypač atidūs turėtų būti tie, kurie turi regėjimo sutrikimų ar serga akių ligomis.

Laisvalaikio mada – erdvė eksperimentams

Eglė Leonovienė

Gražiausios emocijos užplūsta ir įspūdingiausių gyvenimo akimirkų patiriame dažniausiai laisvalaikiu. „Gal jos būtų dar ryškesnės, įsimintinesnės, jei drabužių spintoje atsirastų speciali laisvalaikio apranga?“ – retoriškai klausia dizainerė Diana Rūta Stankevičienė. Dizainerė neslepia, kad prašymas papasakoti apie laisvalaikio madą privertė ją atidžiau žvilgtelėti į savo drabužių spintą.

Elegantiškos kepuraitės

Eglė Leonovienė

Žemiau nulio nukritęs termometro stulpelis įspėja, kad lauke be kepurės bus šalta. Tinkamo galvos apdaro paieškos kartais trunka ilgiau kaip savaitę, o pasisiūti dailią kepuraitę galite vos per pusantros ar porą valandų.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.