„Šeimininkė“ Nr. 48, 2014 m. lapkričio 28 – gruodžio 4 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Sunkios ligos pakerta vis jaunesnius

Violeta Gustaitytė

Sutrikimai, kurie anksčiau kamuodavo tik suaugusius žmones, vis dažniau užklumpa vaikus, paauglius. Kokios sveikatos problemos slegia jų, taip pat ir tėvų pečius, kalbamės su Klaipėdos vaikų ligoninės Kardio­logijos, reumatologijos ir endokrinologijos skyriaus vedėja, gydytoja vaikų kardiologe ir reumatologe Nadiežda Rožnova.

Staigmenos ant angelo sparnų

Eglės Leonovienės
tekstas ir nuotraukos

Jau seniai advento kalendorius – ne tik mažųjų padykėlių džiaugsmas, bet ir svarbiausias švenčių laukiančių namų interjero akcentas, jaukumo suteikianti puošmena. Prasminga, kad visas advento staigmenas ant sparnų atneša angelai.

Advento valgiai ir sotūs, ir skanūs

Raminta Lisauskienė

Likus keturioms savaitėms iki Kalėdų prasideda adventas – ramybės, susikaupimo laikotarpis. Seniau nuo šv. Andriejaus, lapkričio 30-osios, žmonės ne tik susilaikydavo nuo pasilinksminimų ir kitų pramogų, bet ir pasninkaudavo, nevalgė mėsiškų ir pieniškų valgių. Dabar kai kam tai nemenkas išbandymas. Nesibaiminkite – ir per adventą galima maitintis sočiai, skaniai ir įvairiai.

Ką reikia žinoti renkantis orkaitę

Giedrė Budvytienė

Be orkaitės niekaip neapsieisime. Šis virtuvės prietaisas naudojamas ilgai, kainuoja nemažai, tad į parduotuvę eiti reikėtų tiksliai žinant, ko norime. Išsirinkti tinkamiausią orkaitę sunku, nes tenka atsižvelgti į daugelį aspektų: konstrukciją, rūšį, dydį, galią, funkcijas, valdymą.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.