„Šeimininkė“ Nr. 49, 2014 m. gruodžio 5-11 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Nuovargis – sunkių ligų pranašas

Violeta Gustaitytė

Nemaža dalis pacientų, apsilankančių pas šeimos gydytojus, skundžiasi nuovargiu, silpnumu. Tokia savijauta dažniausiai atsiranda dėl poilsio trūkumo, per spartaus gyvenimo tempo, tačiau nuovargis gali slėpti ir rimtą ligą.

Kai į duris beldžiasi Kalėdos

Giedrė Budvytienė

Net neverta kelti klausimo, kada puošti namus Kalėdų proga. Vieni išlaukia Kūčių, kiti jau su advento pradžia skuba prisivilioti šventinę nuotaiką. Jūsų teisė rinktis, o mes supažindiname su šiųmetėmis kalėdinio dekoravimo kryptimis. Jos, beje, išryškėjo labai anksti – metų pradžioje Vokietijoje, Frankfurte surengtoje parodoje „Christmasworld“.

Spanguolės – artėjančių švenčių pranašės

Raminta Lisauskienė

Dauguma mano, kad iš spanguolių galima tik kisielių virti ar saldžiarūgšte jų uogiene šventinį kepsnį pagardinti. Na, dar natūralių vitaminų pasigaminti. Tačiau šios raudonosios uogelės – tikros Kalėdų pranašės. Kuklios, sveikos ir labai labai rūgščios, jos kasmet nekantriai laukiamos ant mūsų šventinio ir kasdienio stalo.

Renkamės eglutę

Rita Šemelytė

Prasidėjus adventui, imame dairytis Kalėdų eglutės. Kokia geriausia – tradicinė žaliaskarė, prabangi sidabrinė, o gal kvapusis kėnis? Kauno miškų urėdijos Raudondvario medelyno viršininkė Rima Žebrauskaitė pataria namus puošti ne tik nukirstais medeliais, bet ir pasodintais vazonuose.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.