„Šeimininkė“ Nr. 50, 2014 m. gruodžio 12-18 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Kalėdinių kompozicijų idėjos

Eglė Leonovienė

Šiemet populiarus šventinio interjero puošybos elementas – elnio atvaizdas. Tiesa, šis gyvūnas šakotais ragais nėra lietuvių toks mėgstamas kaip angelas ar žaliaskarė eglė, tačiau norėdamos būti madingos imkime ir papuoškime namus elniais.

Staltiesė – jaukumo paslaptis

Eglė Leonovienė

Staltiesė – kasdienio ir šventinio stalo atributas. Ši interjero tekstilės detalė teikia jaukumo namams, kuria ypatingą nuotaiką, atskleidžia šeimininkų skonį ir net išduoda jų gyvenimo būdą bei pomėgius.

Arbatos galia – šimtmečių  tradicijose

Violeta Gustaitytė

Saugus ir veiksmingas įvairių negalavimų gydymas vaistažolėmis visame pasaulyje kelia vis didesnį susidomėjimą. Lietuvoje sveikatos stiprinimo, gydymo vaistažolėmis tradicijos senos ir gilios. Vaistažolių arbatas daugelis geria norėdami įveikti kasdienius negalavimus, sustiprinti organizmą ar užklupus ligai greičiau pasveikti.

Interjere – žiemos etiudas

Giedrė Budvytienė

Varvekliai ir sniego gniūžtės. Žiemiška, skaidru, lengva. Tokią nuotaiką spinduliuoja dviejų kambarių buto sostinės centre interjeras. Jo kūrėją dizainerę Moniką Juknienę įkvėpė vaizdai už lango: greta tekanti Neris, miesto panorama, kurioje susilieja skirtingų laikotarpių architektūros stiliai. Šiame interjere vietą rado išskirtinumo jam suteikiantys žymių 1960–1980 metais kūrusių lietuvių fotografų darbai iš albumų „Lietuvos fotografija“, „Naujasis Vilnius“, „Mūsų Kaunas“ ir grafiko Stasio Krasausko kūriniai.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.