„Šeimininkė“ Nr. 52, 2014 m. gruodžio 27 d. – 2015 m. sausio 2 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Lito palydėtuvės: nuo dainų iki piramidžių

Giedrė Budvytienė

2014-ieji įeis į istoriją kaip paskutiniai mūsų nacionalinės valiutos gyvavimo metai. Atsisveikinimas su litu ir jo atminimo įamžinimas buvo pažymėtas įvairiais renginiais, projektais, akcijomis ir kitomis originaliomis iniciatyvomis. Šiam faktui neliko abejingi menininkai, visuomeninės organizacijos, bankai ir paprasti žmonės: vieni rinko centus, kiti padėjo juos skaičiuoti, klijuoti ir pan.

Elegantiškos vaišės Naujųjų sutiktuvėms

Daiva Kovzan

Vis dar prieš akis kalėdinių patiekalų gausa, o skrandyje – persisotinimo sunkumas. Tad Naujiesiems – jokių lūžtančių stalų! Šią ypatingą metų virsmo naktį mintys tebūna šviesios, stalas – elegantiškas, o valgiai – rafinuoti. Būtent tai, ko reikia sutinkant Naujuosius su artimiausiais žmonėmis, nes kitų metų valdovė Žalioji Medinė Ožka nori ne triukšmo ir šurmulio, o ramios, jaukios ir malonios aplinkos.

Šventinio įvaizdžio alchemija

Eglė Leonovienė

Linksmai, nuotaikingai, originaliai – taip reikia sutikti Naujuosius metus, kad jie ilgam įstrigtų atmintyje. Šis vakaras mums, moterims, dovanoja progą eksperimentuoti: nustebinti save ir artimuosius ne tik aprangos spalvomis, bet ir makiažo, šukuosenos įmantrumu. Kirpėja, įvaizdžio stilistė Kristina Gorodeckienė ir kosmetologė, vizažistė Inga Zažeckaitė įrodė, kad jokio amžiaus cenzo nėra. Profesionalių rankose neatpažįstamai pasikeitė trijų kartų atstovės: mūsų kolegė Audronė Kalinkienė (44 m.), jos dukra Agnė (14 m.) ir Audronės močiutė Stefanija Kliševičienė (87 m.).

 

Delninukė – stilinga  aprangos detalė

Eglė Leonovienė

Ištikimą mūsų kasdienybės palydovę – didelę ir talpią rankinę – per šventes pavaduoja miela maža delninukė. Tiesa, ji tik iš pažiūros tokia. Joje telpa viskas, ko reikia moteriai išsiruošus į teatrą, svečius ar pobūvį: lūpdažis, pudrinė, nosinaitė, mobilusis telefonas, na, dar ir akiniai. Jei tokio aksesuaro išeigai neturite, pasisiūkite.

 

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.