„Šeimininkė“ Nr. 1, 2015 m. sausio 3-8 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Nėštumas – tarp mitų ir realybės

Violeta Gustaitytė

Nėštumas – ypatingas laikotarpis moters gyvenime. Jis nebėra taip gausiai apipintas įvairiais mitais ir prietarais kaip anksčiau, bet kai kurie prasimanymai vis dar populiarūs. Daugeliui besilaukiančių moterų, ypač jei nėštumas pirmas, kyla begalė klausimų – ką šiuo svarbiu gyvenimo periodu galima daryti ir ko ne. Apie tai kalbamės su Kauno centro poliklinikos vyr. akušere ginekologe Dovile Morkūnaite-Čerekiene.

Ožkos metai Ožkiniams bus sėkmingi

Rita Šemelytė

Vos keli kilometrai už Punsko įsikūręs Ožkinių kaimas kaip Dievo delne – apvalutėmis kalvelėmis banguojantis reljefas, poilsio zona prie ežero, tvarkingos ir turtingos ūkininkų sodybos. Pamirškite, kad kirtote Lenkijos sieną, čia skamba tik lietuvių kalba, šiek tiek dzūkuojama.

Miesto akys – šviestuvai

Rita Šemelytė

Šviestuvų tarsi nepastebime, jų akys įsižiebia tik sutemus, bet ir dieną jie puošia architektūrinį miesto veidą. Modernėjantys miestai keičia senuosius šviestuvus į išmaniuosius, tačiau nepamiršta ir estetinio vaizdo. „Juk nepakabinsi lempos ant vielos kaip sovietmečiu“, – sako Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto Dizaino katedros profesorius Jonas Venckūnas.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.