„Šeimininkė“ Nr. 10, 2015 m. kovo 6-12 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Jei nežinai istorijos, esi kaip vaikas

Daiva Budrienė

Istorija Ingridai Jakubavičienei patinka nuo vaikystės. Baigusi vidurinę mokyklą svarstė, ką studijuoti: užsienio kalbą, kuri irgi puikiai sekėsi, ar istoriją? Pastaroji nugalėjo. Humanitarinių mokslų daktarė, Istorinės Lietuvos Respublikos prezidentūros Kaune projektų koordinatorė pristatė savo naują darbą – knygą „Seserys“ apie dvi įtakingiausias tarpukario Lietuvos moteris, seseris prezidentienę Sofiją Smetonienę ir ministro pirmininko žmoną Jadvygą Tūbelienę.

Glaukoma gresia aklumu

Violeta Gustaitytė

Glaukoma – viena dažniausių negrįžtamo aklumo priežasčių pasaulyje. Tai labai klastinga liga, ypač pradinėse stadijose, nes žmogus nejaučia, kad serga. Laiku glaukomos nediagnozavus rizikuojama netekti regėjimo visam gyvenimui.

Gėlių motyvai – pavasario pranašai

Eglė Leonovienė

Sakoma, kad moterys, kaip ir gėlės, pirmos pajunta ateinantį pavasarį ir išsiskleidžia pačiomis gražiausiomis spalvomis. Ne veltui kovo mėnesio pradžioje – Tarptautinė moters diena, o šiltėjančių orų aprangoje – dar daugiau gėlių žiedų.

Trispalvės vaišės

Gamino ir fotografavo Daiva Kovzan

Patyrusios šeimininkės žino, kad spalvoti patiekalai puošia stalą, žadina apetitą ir ypač džiugina mažuosius šeimos narius. Suderinę skirtingų spalvų produktus galite pagaminti gardžių ir originalių šventinių valgių.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.