„Šeimininkė“ Nr. 10, 2016 m. kovo 12-17 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Retosios ligos: naujos galimybės ir iššūkiai

Giedrė Budvytienė

Lietuvoje retosiomis ligomis serga apie 200 tūkst. gyventojų, daugiau nei pirmo tipo cukriniu diabetu ar epilepsija. 80 proc. šių ligų yra genetinės. Jų diagnostika ypač sunki ir brangi, tačiau pažangūs tyrimai palengvina šį procesą, teikia galimybių gauti informacijos apie gresiančias ligas.

Kaip seną megztinį paversti nauju?

Eglė Leonovienė

Pavasarinė revizija spintoje neapsiėjo be aukų: megztinis, buvęs toks mielas ir tikęs prie daugelio apdarų, keliaus į kaimą. O gal neskubėti?.. Klasikinis modelis, neryškus reljefinis raštas, amžinai madinga pilka spalva – puikus fonas bet kokioms meniškoms idėjoms.

Sotu ir be mėsos

Raminta Lisauskienė

Gavėnia tęsiasi, tad gaminkime be mėsos – su daržovėmis, makaronais, kruopomis, sūriu ir prieskoniais. Šeimynykščiams tikrai patiks skanūs ir sotūs įvairūs troškinti valgiai.

Spalvų ir kvapų šėlsmas

Giedrė Budvytienė

Kol pirmosios gėlės pražys lauke, dar teks palūkėti. Tačiau galime pasikviesti jų į namus jau dabar. Tulpėmis, narcizais, hiacintais, snieguolėmis, krokais ar žydrėmis dekoruotas interjeras tikrai padvelks pavasariu. Jei nusipirksime vazoninių gėlių, jų žiedais džiaugsimės daug ilgiau.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.