„Šeimininkė“ Nr. 11, 2015 m. kovo 13-19 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Spalvingų detalių žaismė

Eglė Leonovienė

Spalvoti akcentai pasteliniam, vienspalviam interjerui suteikia gyvybės ir nuotaikos. Deja, rasti būtent tai, ko labiausiai norisi, kas dera prie aplinkos, pasiseka ne visada. Be to, tie daiktai dažnai yra brangūs, tačiau iš spalvoto modelino originalią interjero detalę galite padaryti ir pačios.

Nekontroliuojamas diabetas gali atimti kojas

Violeta Gustaitytė

Cukrinis diabetas – lėtinė, visą gyvenimą trunkanti liga. Jos tinkamai nekontroliuojant vystosi įvairios komplikacijos. Viena skaudžiausių, dažnai pasitaikančių ir sukeliančių didžiausią invalidumą – diabetinė pėda.

Keptos gardžios kišenėlės

Raminta Lisauskienė

Šie kepiniai nepakeičiami, kai pritrūkstama idėjų kasdieniam ar šventiniam stalui, pasiilgus ne tik išskirtinio skonio, bet ir įspūdingo vaizdo. Juos galima kepti iš paprastos arba pagerintos tešlos, o įdaryti įvairiausiais pagardais, padažais, šviežių daržovių salotomis, sūriu. Jau susigundėte? Tik nenurykite liežuvio!

Plaukai – organizmo barometras

Giedrė Budvytienė

Šiek tiek plaukų kasdien praranda kiekvienas sveikas žmogus. Tačiau kartais pastebime, kad jų išslenka daugiau negu įprasta. Ne tik pavienių plaukelių, bet ir jų kuokštelių matome vonioje išsiplovę galvą, nemažai lieka šukose, randame ir ant pagalvės. Dažnai plaukai ne tik slenka, bet ir plonėja, lūžinėja. Taip gali atsitikti dėl įvairių priežasčių. Gydytoja dermatologė Violeta Medvedeva  pataria jas išsiaiškinti ir pasirinkti tinkamiausią plaukų stiprinimo priemonę, o prireikus – gydymo būdą.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.