„Šeimininkė“ Nr. 12, 2015 m. kovo 20-26 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Retųjų ligų spąstuose: be diagnozės, gydymo ir vilties

Giedrė Budvytienė

Retosios ligos ne tokios jau ir retos: Lietuvoje jomis gali sirgti apie 200 tūkstančių žmonių. Šių ligų priskaičiuojama apie 8 tūkstančius, tačiau kenčiančių nuo vienos ar kitos iš jų skaičius nėra didelis. Tai pagrindinė priežastis, dėl kurios medikams trūksta žinių ir patyrimo jas diagnozuoti ir gydyti. Dalis ligonių ilgai vargsta, kol liga nustatoma, ne visiems prieinamas efektyvus gydymas.

Baldai mėgsta dėmesį ir švelnumą

Eglė Leonovienė

Baldai žmogui – kaip drabužiai: ir vieni, ir kiti išduoda jų savininko charakterį, gyvenimo būdą, santykį su mada ir požiūrį į tvarką. Esminis skirtumas: baldų nekeičiame taip dažnai – svetainės komplektas neretai naudojamas vos ne visą gyvenimą, o jo išvaizda priklauso tik nuo rūpestingos šeimininkės.

Vasaros laukiame terasoje

Rita Šemelytė

Nekantraudami kuo greičiau mėgautis vasaros kambariais – terasomis, jau planuojame, kaip jas apželdinti. Kokius augalus pasirinkti, kaip juos komponuoti, pataria vilnietė architektė Laima Kristina Kazlauskienė, įmonės „Geltona lūgnė“ vadovė.

Paltas – pavasario atradimas

Eglė Leonovienė

Paltas – universalus drabužis, jis turi derėti prie visų ar beveik visų drabužių. Tačiau šį sezoną dizaineriai pažėrė tiek naujovių, kad sutikti pavasarį tik su vienu paltu – tikra nuodėmė: atšilęs oras, atgijusi gamta ragina išvaikyti nuobodulį ir pasimėgauti spalvomis, raštais, modeliais.

 

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.