„Šeimininkė“ Nr. 12, 2016 m. kovo 25-31 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Paminklas tėvų meilei

Eglė Leonovienė

Kiekvienam žmogui ateina metas susimąstyti: kokia gyvenimo prasmė? Šį klausimą sau uždavusi Kristina Baranauskaitė pačiame kauno centre įkūrė Gruzijos meno ir skonio namus – taip įamži­no tėvų meilę. Šiuose namuose Kristina su savo keturiolikmete dukra Karolina ir mama Luiza Baranauskiene lietuviams atskleidžia saulėtosios Gruzijos gyvenimo būdą, papročius, moko gaminti ilgametes tradicijas turinčius patiekalus.

Namuose – pavasario kvapai ir spalvos

Eglė Leonovienė

„Velykos ateina kartu su sprogstančiais pumpurais, besikalančiais augalų daigeliais. Kam ta prabanga, perdėtas puošnumas?.. Didžiausias grožis – pati gamta, paprastumas“, – įsitikinusi Kauno gėlių dizaino studijos „Nerine“ dizainerė floristė Asta Šlekienė. Savo idėjomis ji noriai dalijasi su „Šeimininkės“ žurnalo skaitytojais.

Margi linkejimai

Parengė Eglė Leonovienė

Mados tendencijos išryškėja ir marginant kiaušinius: grafika, kontrastai, ryškūs raštai, blizgesys ir aukso prabanga, šiuolaikinė tradicijų interpretacija.

Velykų stalui – gardžios ir spalvingos vaišės

Raminta Lisauskienė

Namai jau išpuošti gražiausiomis pavasario spalvomis pražydusiomis verbomis, virtuvėje zujantys vaikai nekantriai laukia, kada atsidarys kiaušinių marginimo dirbtuvėlės, o šeimininkės rūpinasi, kuo Velykų rytą pradžiugins pačius artimiausius ir mylimiausius žmones. Linkime, kad ant kiekvieno švenčių stalo nepritrūktų sočių ir gardžių valgių.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.