„Šeimininkė“ Nr. 13, 2015 m. kovo 27 – balandžio 2 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Fotosesija nutiesė kelią į laimę

Indrė Levickytė

Kas pasakė, kad stebuklai vyksta tik per Kalėdas? Fotografas Mindaugas Dulinskas įsitikinęs: visos metų dienos tinka geriems darbams, tereikia labai tikėti jų galia. Būtent tai jį atvedė pas dvynes seseris Moniką ir Samantą Juškaites, besiglaudžiančias su mama, jaunesniu broliu ir sesute vieno kambario bute Mažeikiuose.

Depresija – ne bloga nuotaika, o liga 

Violeta Gustaitytė

Kiekvienam pasitaiko nuliūsti, suirzti ar jaustis užkluptam slogių minčių. Nemažai žmonių bet kokią prastą nuotaiką vadina depresija. Kas iš tiesų yra depresija, kaip ji paveikia žmogaus jausmus, elgesį, psichinę ir fizinę sveikatą, kokios šios ligos priežastys – kalbamės su Lietuvos psichiatrų asociacijos valdybos nare, gydytoja psichiatre ir psichoterapeute Ramune Mazaliauskiene.

Velykų puošmenos

 Eglė Leonovienė

Skaisti saulė, išsprogę medžių pumpurai, pirmosios žibučių akelės glosto širdį. Bet užsimiršti nevalia: artėja Velykos – pats metas ruoštis iškilmingai pasitikti šventinį rytą. Rankų darbo puošmenos tiks ir namams pagražinti, ir svečius, artimuosius pamaloninti.

Žaismingas patiekalas

Raminta Lisauskienė

Vieno kąsnio užkandėlės traukia akį ir tinka įvairiausioms progoms. Keičiant užtepą, jos gali būti įvairaus skonio ir vis kitaip atrodyti. O štai paplotėliai tegu būna tie patys – paprasti, trapūs, sveiki. Iškepti juos nesunku: tereikia kelių saujų rupių ruginių miltų ir mėgstamų priedų.

Bonsai moko kantrybės

Rita Šemelytė

Vilniečiai Kęstutis ir Jolita Totoraičiai bonsais susidomėjo prieš keturiolika metų. Tada miške iškasta maža pušelė sėkmingai auginama namų sode iki šiol. K. Totoraitis svajoja sukurti bonsų sodą, kuriuo grožėtųsi ne tik jo šeima, bet ir visi, kas žavisi šiais meno kūriniais.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.