„Šeimininkė“ Nr. 13, 2016 m. balandžio 1-7 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Ar moka lietuviai juoktis?

Rita Šemelytė

Balandžio 1-ąją tradiciškai pažymime juokaudami ir pokštaudami. Kaip gyvenimo realijos keičia humoro sampratą, ar lietuviai moka pasijuokti iš savęs ir iš kitų? Apie tai svarsto vyresnės kartos satyrikas Jurgis Gimberis ir jaunesnės kartos prozininkas Žydrūnas Drungilas, humoreskų knygos „Kita stotelė“ autorius.

Diabeto kontrolei vien vaistų nepakanka

Violeta Gustaitytė

Kasmet balandžio 7-ąją minima Pasaulinė sveikatos diena. Šiemet ji skirta diabetui (cukraligei). Nors gydymo ir profilaktikos priemonės nuolat tobulinamos, dia­betas tebėra viena dažniausių kraujotakos, regėjimo sutrikimų, inkstų veiklos nepakankamumo priežastis.

Atvelykis mažųjų džiaugsmui

Gamino ir fotografavo Daiva Kovzan

Atvelykis – mažųjų šventė. tik jie gali daužti margučius, sulaukia Velykės su dovanomis ir kiškio pyragu. Žinoma, vaikus aplanko krikštatėviai. Mano dukros laukia šios šventės ir skaniųjų eksperimentų. Ir virtuvėje gali būti labai linksma!

Mažas vasarnamis ne tik nykštukams

Giedrė Budvytienė

Mažų namų populiarumas pasaulyje sparčiai didėja. Ši tendencija matyti ir statant vasarnamius soduose ar sodybose. Kad gerai pailsėtum gamtos prieglobstyje, nebūtina ręsti dvarą primenančio dviaukščio. Patogiai ir jaukiai įsikurti galima kelių dešimčių kvadratinių metrų ploto namelyje – toks ir pigiau kainuos, ir neužgoš gamtovaizdžio. Netiesa, kad nedidukai poilsio namai negali būti stilingi, tereikia šiek tiek pastangų ir jie primins ne varganą trobelę, o pasakų namelį.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.