„Šeimininkė“ Nr. 14, 2016 m. balandžio 8-14 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Būsto paskola: kaip neužlipti ant grėblio?

Giedrė Budvytienė

Nemažai žmonių, imdami būsto paskolą, neįvertina savo finansinių galimybių, nesigilina į sutartis. Deja, vėliau norint pagerinti ar pakeisti skolinimosi sąlygas, tenka mokėti dideles baudas. Praėjusių metų pabaigoje įsigaliojusios naujovės turėtų skatinti lietuvius skolintis atsakingiau, o svarbių pasikeitimų, kurie padės sumažinti bankų apetitą, tikimasi sulaukti dar šiemet.

Autizmas: kuo sunkesnis sutrikimas, tuo mažiau pagalbos

Giedrė Budvytienė

Neurologinių raidos sutrikimų, apibendrintai vadinamų autizmu, daugėja visame pasaulyje. Ne išimtis ir Lietuva. Tokiems žmonėms sunkiau bendrauti, prisitaikyti visuomenėje, gyventi savarankiškai, mokytis, dirbti. Tačiau paslaugų, ypač nemedikamentinių, vis dar trūksta tiek vaikams, tiek suaugusiesiems.

Pavasaris batų dėžutėje

Eglė Leonovienė

Ryškiausia pastarųjų metų tendencija – ne stiliaus, modelio ar spalvos paieškos, o tai, ko trokšta akys, ir nesvarbu, ar kalbame apie drabužius, ar avalynę. Mados namai vilioja savo gaminiais, tačiau moterys pačios turės apsispręsti, ko paisyti – mados vėjų, praktiškumo ar patogumo. O gal pavyks viską suderinti?

Šveicarai lenkiasi lietuvės kulinariniam talentui

Raminta Lisauskienė

Trisdešimtmetė Dalia Kasmočiūtė profesionalios kulinarės karjerą pradėjo neseniai, tačiau iš Jonavos rajono, Upninkų kaimo kilusiai merginai karjeros aukštumų galėtų pavydėtų ir labiausiai prityrę virtuvės šefai. Dabar Dalia – istorinio Šveicarijos viešbučio „Schatzalp“ virtuvės šefė. Jos vadovaujama 12 virėjų komanda patiekalais sugeba nustebinti garsiausius viešbučio svečius.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.