„Šeimininkė“ Nr. 15, 2015 m. balandžio 10-16 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Tėvynė – Lietuva, namai – Italija

Eglė Leonovienė

Retai brandaus amžiaus žmogus rizikuoja keisti įprastą gyvenimo būdą, nusistovėjusį ritmą ir gyvenamąją vietą. Užsienyje vietos po saule dažniausiai ieško jauni, dar šeimos nesukūrusieji. Buvusi mūsų bendradarbė, šiandien jau užtarnautame poilsyje esanti Žana Korsukova prieš kelerius metus išvyko gyventi į nedidelį Italijos miestelį Castro. Ji juokiasi: „Mano progimtinė – Rusija, tėvynė – Lietuva, o namai – Italija.“

Liekno kūno paslaptys

Giedrė Budvytienė

Kai kalbame apie liekną kūną, dažniausiai galvojame apie grožį. Tačiau mūsų sudėjimas, svoris daro įtaką ir sveikatai. Dauguma apkūnių žmonių anksčiau ar vėliau ima skųstis sveikatos sutrikimais, pablogėjusia savijauta. Net ir tada, kai svoris normalus, grėsmę gali kelti vidinės riebalų sankaupos, kurių nei matome, nei jaučiame. Jas nustatyti padeda nauji kūno sudėties vertinimo metodai.

asVestuvių stiliaus vientisumas

Eglė Leonovienė

Vestuvių diena – bene reikšmingiausias įvykis merginos gyvenime. Kokia ji bus, kaip jausis nuotaka, priklauso nuo jos įvaizdžio: suknelės, makiažo, šukuosenos. „Viena ryškiausių šių metų vestuvinės mados tendencijų – vientisas stilius. Kaip tik todėl kalbant apie šukuosenas negalima aplenkti suknelės, aksesuarų, makiažo subtiluėsinio ženklo „Virgo“ įkūrėja, kirpėja- stilistė Sandra Sabaliauskienė.

Žaismingos ir gardžios vaikų Velykėlės

Raminta Lisauskienė

8585503_xl„Aš mažas vaikelis, kaip pupų pėdelis, prie slenksčio stoviu, kiaušinuko noriu“ – taip dažniausiai prasideda Atvelykio rytas, vadinamosios vaikų Velykėlės. Tai gražiausios metų šventės baigiamoji dalis, daugiau skirta mūsų mažiesiems. Kuo juos nudžiuginti, nustebinti, kad ši diena būtų ne tik linksma, žaisminga, bet ir skani?..

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.