„Šeimininkė“ Nr. 16, 2015 m. balandžio 17-23 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Meilė pajėgia perrašyti net ir įstatymus

Edita GRUDZINSKAITĖ

Sunku patikėti, bet vos prieš pusšimtį metų net ir demokratiją išsūpavusioje Amerikoje policininkai galėjo įsiveržti į poros miegamąjį ir suimti už tai, kad viena antklode dalijosi skirtingų rasių mylimieji. Šiandien meilės su kitataučiais istorijos – įprastos, o stereotipas, kad tokios santuokos pasmerktos žlugti, – blunkantis. Savo istorijomis su „Šeimininke“ dalijasi trys darniai gyvenančios mišrios šeimos. Nors, pasak Levo Tolstojaus, visos laimingos šeimos panašios viena į kitą, vis dėlto jų patirtys ir įžvalgos – unikalios.

Burbiškio dvare atkurta prabangos atmosfera

Rita ŠEMELYTĖ

Nors praėjo tik mėnuo nuo Burbiškio dvaro Anykščių rajone atidarymo, jo valdytoja Rūta Peteržikaitė kaip vijurkas sukasi nesibaigiančių darbų verpete. Statybininkai taiso fasado apdailos broką, kilo nesklandumų dėl santechnikos. „O taip norėtųsi užsiimti tuo, kas malonu – priiminėti svečius, gražinti interjerą“, – šypsosi R. Peteržikaitė, gyvenanti dvaro oficinoje.

Nė dienos be žalumynų!

Raminta LISAUSKIENĖ

Akis jau džiugina vaiski žaluma, tad dabar geriausias metas mėgautis gamtos teikiamomis dovanomis. Jaunos dilgėlės, špinatai, rūgštynės, garšvos, meškiniai česnakai, žliūgės, gležni kiaulpienių lapeliai – patys natūraliausi vitaminai, kurių neturėtų trūkti ant mūsų kasdienio stalo.

Vėžliai žavi savitu gyvenimo būdu

Rita ŠEMELYTĖ

Nors ir šaltakraujai, nerodantys emocijų ir nelinkę bendrauti, vėžliai vis labiau domina tuos gyvūnų mylėtojus, kuriems trūksta laiko savo augintiniams. Kauniečio Manto Barausko namuose auga 24 vėžliai.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.