„Šeimininkė“ Nr. 16, 2016 m. balandžio 22-28 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Laivai padėjo nuleisti inkarą gimtinėje

Rita Šemelytė

Ir ko tik nepadarysi, kad vaikai ne emigruotų, o liktų Lietuvoje. Vladas Raišys, įkūręs vandens turizmo paslaugas teikiančią įmonę, pastatė sūnui ir dukrai po laivą ir pavadino jų vardais – „Justina“ ir „Auris“. „Šis šeimos verslas – tai mano kaip tėvo gudrus ėjimas, kad vaikai į Londoną neišvažiuotų, nevargtų svetur“, – sako birštonietis.

Onkologinės ligos: tarp vilties ir galimybių

Violeta Gustaitytė

Lietuvoje kasmet vėžiu suserga apie 17 tūkstančių žmonių. Prognozuojama, kad ateityje onkologinių ligonių daugės. Apie šių ligų priežastis, gydymą chemoterapija, kitais metodais, iškylančias problemas kalbamės su LSMU ligoninės Kauno klinikų Onkologijos skyriaus vadove, Neuroendokrininių navikų centro vadove, Lietuvos atstove Europos onkologų chemoterapeutų draugijoje, onkologe chemoterapeute doc. Rasa Jančiauskiene.

Kulinarinės intrigos

Raminta Lisauskienė

Įdaryti patiekalai – paslaptis, netikėtumas, nuostaba… Tik nuo šeimininkės fantazijos priklausys, ką ji padės ant pietų stalo – įdarytą vištą, antį, žuvį, makaronų, daržovių ar vaisių. Tegu kulinarinės intrigos niekada nesibaigia jūsų virtuvėje…

Poilsis lauke kaip namuose

Giedrė Budvytienė

Nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens žmonės daug laiko praleidžia sode, kieme. Kiekvienam norisi, kad ir lauke būtų jauku, patogu kaip namuose. Šiuos lūkesčius su kaupu padės išpildyti jokių oro sąlygų nebijantys šiuolaikiniai lauko baldai ir stilingi aksesuarai.

Augintiniui – džiaugsmas, šeimininkui – rūpestis

Rita Šemelytė

Atšilus orams daugiau laiko šunys praleidžia parkuose ir miškuose, ilgėja žaidimai gryname ore. Kokių sveikatos pavojų jiems kyla?

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.