„Šeimininkė“ Nr. 17, 2016 m. balandžio 29 – gegužės 5 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Neringa Sirtautienė: „Už įkvėpimą kurti pasakas esu dėkinga sūnui“

Eglė Leonovienė

Įprastai tėvai ir seneliai vaikams seka savo mėgstamas pasakas, bet pagal užsakymus pasakas kuriančiai panevėžietei Neringai Sirtautienei klientų nestinga. „Visiems patinka nuotykiai, stebuklai ir laimingos pabaigos. Jaučiuosi turinti nepaprastai galingą plunksną, keičiančią žmonių gyvenimus“, – šypsosi originalaus verslo „Noriu pasakos“ sumanytoja.

Nugaros skausmas – signalas, kurio negalima ignoruoti

Giedrė Budvytienė

Atšilus orams daugiau judame – kas darže, sode, kas sporto salėje ar mindamas dviratį. Per žiemą nuo fizinio krūvio atpratusiam kūnui tai gali tapti rimtu išbandymu. Dažniausiai nukenčia nugara: varginantys jos skausmai ilgam sutrikdo įprastą gyvenimo ritmą.

Staigmena! Naminiai gardumynai

Raminta Lisauskienė

Šį sekmadienį Mamas, Močiutes ir Močiutėles džiuginsime skaisčiausiais pavasario žiedais, švelniausiais linkėjimais, širdžiai mielomis smulkmenėlėmis. Savo rankomis su meile pagaminti burnoje tirpstantys saldumynai ne tik papuoš švenčių stalą, bet ir taps mūsų brangiausiems žmonėms nuoširdžia dovana.

Dovana mamai – nevystantys žiedai

Eglė Leonovienė

Sekmadienį švęsime Motinos dieną. Vieni savo brangiajai įteiks gražią dovanėlę, pavasariu kvepiančių gėlių, kiti pakvies į teatrą ar padengs šventinį stalą, o rankdarbių mėgėjos sukurs ką nors pačios. Pradžiuginkite mamą spalvingu vitražu – gėlių puokšte, kuri nevys ilgai ilgai.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.