„Šeimininkė“ Nr. 18, 2016 m. gegužės 6-12 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Visi vyrai kaip vyrai, o tu – Dievas

Eglė Leonovienė

Vyras ir moteris yra tokios pat priešingybės kaip šalta – šilta, juoda – balta, žemė – dangus. Jie vienas kitą ir traukia, ir stumia, todėl poros santykiai nepaprasti, juose apstu nuosmukių ir pakilimų. „Vis dėlto šeimos židinio puoselėtoja yra moteris, ji labiausiai atsakinga už ryšių tvirtumą ir darną“, – teigia seminarų moterims lektorė, patyriminių fotosesijų ir kelionių organizatorė, fotomenininkė Giedrė Rein.

Lietuve namus atrado Maroke

Rita Šemelytė

„Mums trūksta įkvepiančių istorijų“, – sakė keliautojai iš Lietuvos, apsilankę Agnės Krisikaitytės svečių namuose „Dar Sabon“ Maroke. Kokia jos istorija? Elektroniniai laiškai iš šios šalies šaudė žaibo greičiu, o Agnės pasakojimas anglų kalba (nes gimtoji jau liko atminties užkaboryje) kunkuliavo tokia gera energija, kad turi pasiekti ir sujaudinti kiekvieno širdį ir protą.

Magnio trūkumas pamažu ardo sveikatą

Giedrė Budvytienė

Vienas iš gyvybiškai svarbių mineralų, būtinų daugeliui organizmo funkcijų, yra magnis. Deja, mūsų žinios apie jį dažnai apsiriboja vienu faktu: kai šio mikroelemento nepakanka, raumenis traukia mėšlungis. Net nesusimąstome, kad magnio trūkumas gali lemti ne tik prastą savijautą, bet ir tapti sunkių lėtinių ligų rizikos veiksniu.

Kaip išsaugoti skaisčią odą

Eglė Leonovienė

Skaistus veidas – jaunystės požymis, grožio etalonas, didžiausias moterų rūpestis. Pasak Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Kosmetologijos katedros lektorės Vaivos Vaikšnorienės, odos stangrumui įtakos turi daug veiksnių, o sugrąžinti jį nėra paprasta.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.