„Šeimininkė“ Nr. 19, 2015 m. gegužės 8-14 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Nepalas:

nuo katastrofos išgelbėjo atsitiktinumas

Rita Šemelytė

„Atsidūrus tokioje situacijoje viskas tampa nesvarbu, visko gali atsisakyti, kad tik saugiai išskristum“, – sako kaunietė odontologė ortopedė Vitalija Levickienė, odontologijos centro „Orto Vita“ vadovė, kartu su vyru dantų techniku Vyteniu Levicku grįžusi iš žemės drebėjimo sugriauto Nepalo.

Pulso sutrikimai – šių laikų epidemija

Giedrė Budvytienė

Pulsas, vienas iš gyvybės požymių, svarbus sveikatai, savijautai ir net gyvenimo trukmei. Deja, daugelis žmonių yra įpratę stebėti tik savo kraujospūdį, o koks jų pulso dažnis, nesidomi ir nežino. Pasak kardiologų, reikia atkreipti dėmesį ir į jo ritmiškumą, pulsinės bangos stiprumą. Nukrypimai nuo normos gali būti įvairių ligų simptomas. Tad jei norime ilgiau gyventi, turime siekti, kad pulsas būtų retesnis. Tai įmanoma tik reguliariai ir pakankamai intensyviai sportuojant.

„Greitukai“ puodeliuose

Raminta Lisauskienė

Kodėl „greitukai“? Nes minkštutėlius garuojančius desertus pagaminsite vos per 2–5 minutes. Kodėl verta išbandyti? Nes bėgti į parduotuvę tikriausiai neprireiks – patiekalams reikiamų produktų rasite savo virtuvėje. Šie skanėstai sužavės dar tuo, kad juos ir kepsite, ir patieksite induose, kuriuose užmaišysite tešlą. Skanu ir netikėta.

Autentiškos detalės apgaubia ypatinga aura

Giedrė Budvytienė

Šiemet jau trečius metus iš eilės konkurse „Metų interjeras/Auksinė paletė“ buvo renkamas ir Tautos interjeras. Ši nominacija atiteko architektės Arūnės Bitinaitienės sukurto gyvenamojo namo interjerui. Senas, neišvaizdus rąstinis pastatas po rekonstrukcijos žavi subtilia elegancija ne tik viduje, bet ir iš išorės, į akį krinta išsaugotos autentiškos detalės. Jis puikiai tinka prie Kačerginės aplinkos.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.