„Šeimininkė“ Nr. 20, 2016 m. gegužės 20-26 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Aušra Malakauskienė: „Makiažas ne visagalis, bet gali daryti stebuklus“

Eglė Leonovienė

Jau beveik penkiolika metų viena garsiausių Lietuvos vizažisčių kaunietė Aušra Malakauskienė gyvena neskaičiuodama laiko. Ji dėsto Kauno kolegijoje, dirba grožio salone, veda seminarus, talkina daugelyje televizijos projektų ir… vis dar mokosi. Aušra suvokia, kad kažkada teks sustoti, bet kol kas kiekvieną dieną vadina švente. „Aš ne dirbu, o mėgaujuosiu tuo, ką darau. Todėl galiu ir atsikelti ketvirtą ryto, ir gultis paryčiais, aukoti savaitgalius“, – sako vizažistė.

Gausios šeimynos moka džiaugtis

Giedrė Budvytienė

Tarptautinė šeimos diena gegužės 15-ąją sostinėje paminėta spalvinga eisena ir smagia švente. Svarbiausiu jos akcentu tapo Metų gausios šeimos apdovanojimas.

Poilsis – ne prabanga, o būtinybė

Violeta Gustaitytė

Kiekvienam reikia atostogauti, kad atgautų jėgas, pagerėtų savijauta. Tačiau ilsėtis būtina reguliariai, nelaukiant ilgųjų atostogų, nes organizmas nuo didžiulių krūvių, įtampos, poilsio stokos gali sustreikuoti ir pažerti įvairių negalavimų.

Aksesuarai – vasariškos aprangos pagardai

Parengė Eglė Leonovienė

Ne drabužiai, o aksesuarai yra svarbiausia įvaizdžio dalis. Jie atspindi nuotaiką, keičia koloritą, kuria naują stilių. Lengvabūdiška vasara be jų neįsivaizduojama. papuošalų turi būti daug – žaismingų, spalvingų, originalių, ne tik iš karoliukų, bet ir nertų vąšeliu.

Smidrai jau ne egzotika

Raminta Lisauskienė

Pasaulio virtuvėje smidrai jau seniai laikomi gurmanišku delikatesu, o daugeliui lietuvių jie vis dar yra egzotika. Tačiau paragavę iš šių augalų pagamintų patiekalų jų skonio jau niekada nepamiršite.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.