„Šeimininkė“ Nr. 21, 2016 m. gegužės 27 – birželio 2 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Daugiau patirčių – lengviau atsiskleisti

Eglė Leonovienė

„Obuolys nuo obels netoli nurieda“, – šis posakis puikiai tinka vilnietėms Vilmai Statkuvienei ir jos dukrai Ernestai: pirmoji yra įstabių odinių aksesuarų kūrėja, antroji – juvelyrika susižavėjusi interjero dizainerė. Jos pačios tikriausios draugės ir bendramintės kūrėjos.

Kam rūpi karių sveikata?

Violeta Gustaitytė

Staiga mirus Rukloje (Jonavos r.) tarnavusiam kariui Martynui Jurkui, į viešumą iškilus faktams apie sunegalavusių ir į ligonines paguldytų keliolika karių, apie kario Dovydo Česnausko akių nudeginimą amoniaku per patikrą Karo medicinos tarnyboje, iškilo nemažai abejonių, ar kariai laiku gauna reikalingą medicinos pagalbą, kokia sveikatos priežiūros padėtis kariuomenėje.

Gaivusis valgiaraštis

Raminta Lisauskienė

Kai gamta užsideda žalią skrybėlę, ir žmogus tarsi atsigauna. Dabar norisi valgyti tik tai, kas suteikia daugiau energijos, gaivina. Neabejotinai tokie yra patiekalai su žalumynais. Tegu kiekvieną savaitės dieną būna vis žaliau, sveikiau ir gaiviau…

Batutas: šuoliai iki dangaus

Eglė Leonovienė

Šuoliai ant batuto – smagi atrakcija ne tik mažiems vaikams, bet ir suaugusiesiems. Rankomis dangaus gal ir nepasieksite, tačiau malonių akimirkų tikrai patirsite, kartu stiprinsite sveikatą. O batutą galite pastatyti ir erdvioje sodyboje, ir mažame sodų bendrijų sklype.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.