„Šeimininkė“ Nr. 2, 2015 m. sausio 9-15 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Laimutė Užkuraitienė: „Man tiek metų, kiek prieš mane sėdinčiam žmogui“

Daiva Budrienė

Jos užrašų knygelė pilna įrašų, o diena suskirstyta minutėmis. Koncertai ir susitikimai, posėdžiai ir sprendimai, atrodo, kad jai patinka toks aktyvus gyvenimas. Jau visai pokalbio pabaigoje paaiškės: kai dirba, jai nieko neskauda… Laimutė Užkuraitienė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos direktorė, gyvenime ir darbe vadovaujasi aristokrato kodeksu.

Rutina – signalas keistis

Violeta Gustaitytė

Suradusios savo antrąją pusę bendro gyvenimo pradžioje daugelis porų mėgaujasi pakylėta įsimylėjimo būsena. Laikui bėgant ji atslūgsta ir lieka kasdienybė. Apie tai, kaip rutina veikia poros santykius, kaip išgyventi krizes, kalbamės su Šeimos santykių centro medicinos psichologe Aušra Varneckiene.

Darbo apranga: pamirškite seksualumą!

Eglė Leonovienė

Dalykinis kostiumas (švarkas ir sijonas arba kelnės), santūri palaidinė – darbo aprangos kodas žavią moterį paverčia pilka pelyte? „Anaiptol! – tikina dizaineris
Kęstutis Lekeckas. – Biure moteris taip pat gali atrodyti nenuobodžiai: svarbu laikytis tam tikrų taisyklių, bet nevalia ignoruoti ir savo charakterio, o jį atskleisti padės savitas stilius ir aksesuarai.“

Troškiniai – sotūs pietūs

Gamino ir fotografavo Daiva Kovzan

Pavargote nuo ilgos šventinių valgių ruošos? Kūčios, Kalėdos, Naujieji – net ir labiausiai mėgstantiems gaminti toks maratonas per ilgas. Pats laikas būtų atsipūsti. O ką daryti, jei šeimai vis tiek reikia gaminti? Troškiniai – puiki išeitis. Tai greiti, nebrangūs, sotūs ir maistingi pietūs. Maža to, jiems paruošti nereikia didelių įgūdžių – pavyks net ir gaminantiems pirmą kartą.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.