„Šeimininkė“ Nr. 2, 2016 m. sausio 15-21 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Ateitį dalysimės su robotais

Rita Šemelytė

Laiką taupantys žmonės jau gali pamiršti kai kuriuos buities darbus: dulkes iš­siurbia, langus nuvalo ir žolę nupjauna robotai. Ateityje jų daugės. „Tik svarbu, kad naujos technologijos mus paverstų kūrėjais, o ne vartotojais“, – sako 23-ejų Kristijonas Vasiliauskas, „Robotikos akademijos“ Vilniuje vadovas.

Prieš vėžį – naujais gydymo metodais

Violeta Gustaitytė

Kasdien apie 50 žmonių Lietuvoje išgirsta diagnozę – vėžys. Prognozuojama, kad ateityje onkologinių ligonių tik daugės. Apie šios klastingos ligos priežastis, diagnostiką, gydymo naujoves kalbamės su gydytoja onkologe prof. dr. Elona Juozaityte.

Šaltymečio puošmenos

Parengė Eglė Leonovienė

Kai skruostus ir ausis žnaibo įkyrus šaltukas, o gudrus šiaurys atranda landų net aklinai užsagstytame palte, nepakanka pastatyti apykaklės – be šiltos kepurės, gobtuvo ar šaliko iš namų geriau net neiti. Šio sezono mados vitrinoje puikuojasi įvairių modelių galvos juostos, turbanai, originalūs gobtuvai ir šalikai.

Interjero dizaino kryptys: kas madinga šiais metais?

Giedrė Budvytienė

Namai yra šeimos susibūrimo, bendravimo ir poilsio vieta, saugi užuovėja nuo išorinio pasaulio, kuriame dabar kaip niekada daug chao­so. Taip trumpai būtų galima apibūdinti pagrindines 2016-ųjų interjero dizaino kryptis.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.