„Šeimininkė“ Nr. 2, 2017 m. sausio 13-19 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Prizai išdalyti!

„Šeimininkės“ prenumeratos 2017-iesiems akcija buvo puiki proga ne tik užsiprenumeruoti žurnalą pigiau, bet ir laimėti vertingus prizus. Metas pažadą tesėti: trimetė Greta Motuzaitė su džiaugsmu sutiko pabūti gerąja dovanų fėja ir padalyti prizus mūsų ištikimiems skaitytojams.

Lėlių pasaulyje žmonės tik žiūrovai

Eglė Leonovienė

Tai ne žaislai, ne suvenyrai ir ne interjero puošmenos – meno sritis, kurioje daugiau nei dešimtmetį darbuojasi maskvietė menininkė Irina Andrejeva, vadinama skulptūrų vėlimu. Pasak Irinos, veltinis geba sušildyti ne tik kūną – atgaivina ir pakylėja sielą.

Troškiniai– tobula idėja pietums

Gamino ir fotografavo Daiva Kovzan

Sotūs troškiniai – komforto maistas ir tiems, kurie troškina, ir tiems, kurie valgo. Tai pats universaliausias patiekalas, gaminamas su sezoninėmis daržovėmis. Negana to, ir labai ekonomiškas, nes paprastai jo išeina nemažai. Ką jau kalbėti apie beribes improvizacijos galimybes!

Interjero spalvų karalienė – žalia

Parengė Giedrė Budvytienė

Šiais metais interjere karaliauja įvairiausių atspalvių žalia. Ji reiškia norą atsigręžti į gamtą, natūralias medžiagas, ekologiją ir kartu suvokiama kaip nauja pradžia, atokvėpis, poilsis. Žalią papildo mėlyni, pilkai rusvi atspalviai, ryškiai geltona ir prislopinta gelsva. Neužmiršta ir pernai daug dėmesio sulaukusi rožinė.

Gerklės skausmas vienas, ligų – daug

Violeta Gustaitytė

Gerklės skausmas – dažnas šaltojo sezono palydovas. Dalis žmonių mano, kad tai nepavojingas negalavimas, ir žiūri į jį atsainiai, tačiau tinkamai nesigydant gali kilti rimtų komplikacijų.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.