„Šeimininkė“ Nr. 22, 2015 m. gegužės 29 – birželio 4 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Ieškokime rakto į vaiko širdelę

Giedrė Budvytienė

Jei jūsų atžala dar neina į mokyklą, žinote, kad tokio amžiaus vaikai yra judrūs, smalsūs, nenustygstantys vietoje. Klausimą „Ką man dabar veikti?“ jie kartoja daugybę kartų per dieną. Kad ir kokie kūrybingi būtumėte, fantazija anksčiau ar vėliau išsenka. Tada jungiamas televizorius arba sėdama prie kompiuterio… Neseniai Lietuvoje pradėta socialinė iniciatyva siūlo idėjų, kaip smagiai ir turiningai leisti laisvalaikį su ikimokyklino amžiaus vaikais.

Bėda iš miško

Violeta Gustaitytė

Lietuvoje pradėta pavasarinė laukinių gyvūnų vakcinacija nuo pasiutligės. Tai mirtina virusinė užkrečiamoji liga, pažeidžianti galvos ir stuburo smegenis. Iki šiol nėra veiksmingo pasiutligės gydymo.

Senos bulvės košės skonio negadina

Raminta Lisauskienė

Šiltėjant orams pernykštės bulvės greičiau vysta, suprastėja jų skonis, todėl daugeliui  šeimininkių tenka gerokai pasukti galvą, kuo jas pagardinti, kad žadintų apetitą, kokių patiekalų iš jų pagaminti kasdieniam ar šventiniam stalui.

Lėtai sodink, lėtai gyvenk

Rita Šemelytė

Lėtojo sodininkavimo idėja atsirado Italijoje prieš 35-erius metus. Dabar jau tarptautinį pripažinimą pelnęs judėjimas kilo kaip greito gyvenimo ir vartojimo alternatyva. Apie lėtojo sodininkavimo judėjimą pasakoja sodo dizainerė Danielė Šležienė.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.