„Šeimininkė“ Nr. 22, 2016 m. birželio 3-9 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Egoizmas ant svarstyklių: išlaikykite pusiausvyrą

Giedrė Budvytienė

Daugelis žmonių egoizmui linkę suteikti negatyvų atspalvį. Tačiau psichologai tikina, kad ši savybė neturėtų būti vertinama vienareikšmiškai. Jeigu norime gerai jaustis, būti laimingi, save suprasti ir pažinti, turime būti šiek tiek egoistai. Kitaip tariant, labiau save mylėti, nejausdami dėl to kaltės.

Romantiška staltiesė

Parengė Eglė Leonovienė

Tokia staltiesė skleidžia atostogų nuotaiką: rūpesčiai pamiršti, skubėti nėra kur, susėdus prie stalo terasoje ar medžių pavėsyje galima šnekučiuotis į valias, mėgautis vakaro ramuma… Pirktiniam stalo užtiesalui subtilios vasariškos nuotaikos ir emocijų perteikti nepavyks – staltiesę turėsite sukurti pačios.

Dovana tėčiui – skani iškyla į gamtą

Raminta Lisauskienė

Kasmet birželis padovanoja Tėvo dieną. Šįkart siūlome praleisti ją gamtoje ir nustebinti tėtį kokiu nors ypatingu patiekalu. Tinka viskas: tradicinis šašlykas, sveikuoliškas mėsainis, ant laužo keptos dešrelės su daržovėmis…  Svarbiausia, kad ši šeimos iškyla būtų ne tik skani, bet ir labai linksma.

Pripučiamas baseinas:  gaivi ir smagi pramoga

Eglė Leonovienė

Vienas populiariausių vasaros atributų – pripučiamas baseinas: juk atostogos neįsivaizduojamos be maudynių. O ką daryti, jei jūra toli, šalia nėra nei upės, nei ežero? Baseinas kieme – aišku, ne vandenynas po langais, tačiau pasimėgauti vasaros malonumais tikrai galėsite.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.