„Šeimininkė“ Nr. 23, 2015 m. birželio 5-11 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Šakotis rekordininkas – iššūkis švedams

Eglė Leonovienė

Vasaros sezoną pasitinkančiuose Druskininkuose, Jaskonių kaimo turizmo sodyboje „Ignė“, buvo iškeptas didžiausias pasaulyje šakotis. „Teliko laukti, kol mūsų rekordą oficialiai patvirtins Gineso pasaulio rekordų knygos atstovai“, – sakė sodybos šeimininkas, uždarosios akcinės bendrovės „Romnesa“ vadovas ir azartiškos idėjos autorius Romualdas Spulis.

Norvegija nepaliauja stebinti lietuvių

Daiva Bartkienė

„Visada maniau, kad žmonės išvyksta į užsienį ieškoti to, ko neturi gimtinėje – darbo, materialinės gerovės. O aš dirbau tokį darbą, kurio norėjau, turėjau gražius namus, visą laisvalaikį skyriau Jurbarko skautams. Šalia nebuvo tik vyro“, – prisipažįsta naujam gyvenimui pasiryžusi jurbarkietė Aušra Borkertienė. Vienoje gražiausių Norvegijos vietų, fiordų kaimelyje netoli Orstos miesto, dvejus metus gyvenanti lietuvė tikina, kad čia atrasta ramybė svarbesnė už daugybę nemigo naktų kainavusią karjerą.

Vasaros makiažas:

sviestiniai skruostukai ir braškinės lūpos

Eglė Leonovienė

Vasara jau atėjo, tačiau tikroji šiluma, spalvingi apdarai trumpomis rankovėmis, gražus įdegis – kol kas tik svajonėse. Gal šiltojo sezono nuotaiką padės pajausti naujausios makiažo mados tendencijos, su kuriomis supažindina kosmetologė vizažistė Inga Zažeckaitė.

Vaišės TĖČIUI iš vaikų rankų

Daiva Kovzan

Birželio pirmąjį sekmadienį ypatinga meile ir dėkingumu apglobsime savo tėčius. Kuo palepinti solidų tėtį, kuris ypač vertina kokybę ir praktiškumą? O kuo – linksmuolį, mėgstantį netikėtumus ir polėkį? Ilgai nelaužykite galvos. Kiekvienas tėtis nudžiugs, pakviestas į namų „restoraną“, kuriame vaišes ruošia ne viską mokanti mama, o vaikai. Patiekalai tokie paprasti, kad pavyks net patiems mažiausiems. Tad pradėkime lepinti savo tėčius nuo labo ryto!

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.