„Šeimininkė“ Nr. 24, 2016 m. birželio 17-24 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Kaip naujasis socialinis modelis pakeis šeimų gyvenimą

Giedrė Budvytienė

Seime pradėtas svarstyti naujasis socialinis modelis numato nemažai pasikeitimu, aktualiu vaikus auginantiems tėvams. Žadamos ne tik didėjančios, papildomos išmokos, bet ir palankesni darbo santykiai. Politiku nuomone, šios priemonės atitinka šeimų lūkesčius, o šeimos interesus ginančios organizacijos pasigenda kompleksinio požiūrio ir abejoja, ar lengvai dalijamus pažadus pavyks įgyvendinti.

Vasara padeda sveikiau maitintis

Violeta Gustaitytė

Nuo to, ką ir kiek valgome, priklauso mūsų sveikata. Apie mitybą šiais laikais daug kalbama, pilnas internetas įvairiausių dietų ir patarimų. Apie tai, kaip nepaklysti prieštaringos informacijos jūroje, kokia mityba yra sveika, kalbamės su gydytoja dietologe doc. dr. Edita Gaveliene.

Spalvingų skraisčių žaisme

Eglė Leonovienė

Skirtingais būdais apsukant ir aprišant galvą skarele galima sukurti įspūdingu apdarų: kepuraičių, turbanų, juostų. Tokį aksesuarą nesunku priderinti prie bet kokio stiliaus aprangos, kurti įvairų įvaizdį: stilingą eleganciją, rytietišką paslaptingumą, romantišką nostalgiją, valiūkišką jaunatviškumą.

Vasaros karščiai – išbandymas plaukams

Eglė Leonovienė

Saulė, pliažas, maudynės – ar gali būti kas nors nuostabiau?! Kūnui, sielai atsigauti tikrai ne, o štai plaukams išbandymas. „Po atostogų jie labai dažnai išsausėja, praranda spalvą, tampa panašus į šiaudu kūlį. Karštis, sūrus jūros ar chloruotas baseino vanduo, dulkės, prakaitas alina plaukus, todėl juos reikia kruopščiau prižiūrėti“, sako kirpėja stilistė Daiva Matonienė.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.