„Šeimininkė“ Nr. 25, 2015 m. birželio 19-25 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Kad kaulai nebūtų kaip rėtis

Violeta Gustaitytė

Daugelis įpratę rūpintis širdimi, inkstais, plaučiais, kitais organais, tačiau kaulams paprastai neskiria tiek dėmesio. Susigriebiama dažniausiai tik tada, kai jau nustatomas kaulų tankio sumažėjimas arba net patiriama lūžių.

Užuolaidos: grožis ir praktiškumas

Eglė Leonovienė

Kapitalinis ar nedidelis remontas, o gal tik noras šiek tiek atnaujinti namus – bet kuriuo atveju neaplenksime langų. Jų apipavidalinimas turi įtakos interjero vientisumui ir namų jaukumui.

Sportiniai bateliai: naujas įvaizdis ir kita paskirtis

Eglė Leonovienė

Nuomonė apie sportinius batelius, kuriuos visai neseniai avėjome tik sportuodamos, išvykose ar vesdamos pasivaikščioti šunį, netikėtai pasikeitė: dabar stilingus tokius batelius atrastume ir priekabiausios modistės spintoje.

Jonams, Janinoms ir juos mylintiems

Naujausios mūsų knygos „Pauliaus vaišės“ autorius tesi savo pažadą: vietoje nestovi, jo kulinarinės improvizacijos nesibaigia. Šįkart Paulius Strasevičius surengė elegantiškas vaišes Joninių proga. Visi, išbandžiusieji Pauliaus knygos receptus, tikina: pagal juos nepaprastai lengva gaminti. Ir šie receptai daug laiko neatims – vasarą juk taip nesinori gaišti virtuvėje.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.