„Šeimininkė“ Nr. 25, 2016 m. birželio 25-30 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Nevaisingoms poroms – įstatymo viltis

Violeta Gustaitytė

Viena iš septynių porų Lietuvoje negali susilaukti vaikų. Nevaisingumas pasaulyje pripažįstamas liga, o pagalbinis apvaisinimas yra gydymo būdas, tačiau net keturiolika metų mūsų šalies parlamentarai vis ginčijosi ir delsė priimti Pagalbinio apvaisinimo įstatymą. Pagaliau Seimas pritarė šio įstatymo projektui, teliko balsuoti už jį.

Kraujagyslių chirurgija: nauji metodai gelbsti gyvybes

Giedrė Budvytienė

Dar prieš kelis dešimtmečius plyšusi aneurizma daugeliui ligonių reiškė beveik mirties nuosprendį. Dabar kraujagyslių chirurgai sėkmingai operuoja pačias sudėtingiausias patologijas. Jie naudoja modernią įrangą ir technologijas. Apie tai kalbamės su Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Kraujagyslių chirurgijos skyriaus vedėju, kraujagyslių chirurgu doc. Kęstučiu Laurikėnu.

Visą vasarą – nemokamos jogos mankštos

Violeta Gustaitytė

Nors visi žino, kad judėjimas – daugelio ligų prevencijos priemonė, tačiau aktyviai fizinei veiklai neranda laiko ar pritrūksta motyvacijos, paskatinimo. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras atėjo į pagalbą kauniečiams: tris vasaros mėnesius kviečia į nemokamas jogos mankštas.

Atostogų lagamine paplūdimio drabužiai

Eglė Leonovienė

Paplūdimys – vieta, kur atostogos išskleidžia sparnus. Kad ir kur važiuosite ilsėtis, prie Baltijos, Viduržemio jūros ar kur tolėliau, lagamine būtinai turėkite specialiai atostogoms pasiūtą naują apdarą. Pasak drabužių dizainerės Astos Funkienės, jis privalo būti iš plonyčio, lengvo audinio, kad klostės smagiai plazdėtų vėjyje.

Pakuotės puošmena – žolynai

Geriausia dovana lietuviams – graži ir šilta vasara. Žinoma, jos į maišelį nesupakuosite ir dėžutėje neuždarysite, tačiau saulės sušildyti gėlių žiedai, vėju alsuojantys pievų žolynai gali papuošti dovanas Jonams ir Janinoms.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.