„Šeimininkė“ Nr. 26, 2015 m. birželio 26 – liepos 2 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Kataraktos operacija: kad gyvenimas taptų šviesesnis

Ką daryti, jei regėjimas pablogėja tiek, kad sunku net ištiestos rankos pirštus suskaičiuoti? Ar reikia bijoti kataraktos operacijos, kai medikai nustato, jog akis jau užvaldė ši liga? Šiais laikais, kai akių chirurgijos technologijos taip ištobulintos, rezultatai po tokių operacijų – akivaizdūs“, – drąsina Akių lazerinės chirurgijos centro, turinčio padalinius Vilniuje ir Kaune, vadovas Algimantas Gutauskas.

Vilija Meškaitienė: „Prisijaukinu vaikus kaip Mažasis Princas Lapę“

Daiva Bartkienė

Metų mokytojos apdovanojimą šiemet gavusi Šakių „Varpo“ mokyklos lietuvių kalbos ir teatro mokytoja Vilija Meškaitienė į susitikimą ateina braukdama ašaras: po paskutinės šiais mokslo metais lietuvių kalbos pamokos aštuntokai jai įteikė savo meilės laiškus. Penkiolikmečiai rašo, kad mokytoja jiems yra pats svarbiausias žmogus. „Gyvenimas netelpa nei į matematikos formules, nei į lietuvių kalbos linksniuotes“, – įsitikinusi V. Meškaitienė. Ir vis dėlto bandome išlinksniuoti Metų mokytojos gyvenimą.

Maudymukų sezonas

Eglė Leonovienė

Vasara, atostogos sunkiai įsivaizduojamos be saulės ir vandens vonių. Taigi reikės net ne vieno maudymosi kostiumėlio. Mados žinovai siūlo jų turėti daugiau negu vasarinių suknelių.

Mažo kiemo idėjos

Rita Šemelytė

Pamatyti originaliai sutvarkytą sodo ar kiemo aplinką – retenybė. Kaune, Aleksote, nedidelis plotelis prie vieno namo kaip tik toks – jame trys sendintos skrynios, kuriose žydi gėlės ir auga daržovės. Idėjos autorė – Edita Lukauskienė, gėlių salono „Gėlių sala“ vedėja, laisvalaikiu kurianti aplinkos dizainą. „Sugalvoti ką nors nauja nesunku, tereikia turėti noro“, – sako ji.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.