„Šeimininkė“ Nr. 26, 2016 m. liepos 1-7 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Atostogos! Kaip nedaryti  klaidų16835194_xxl

Violeta Gustaitytė

Vasarą mintys sukasi apie atostogas, kelionę į išsvajotą kraštą. Įsivaizduojame, kaip pamiršime kasdienius rūpesčius, darbus ir mėgausimės saule, jūra, pasinersime į įvairių įspūdžių kupiną poilsiautojo gyvenimą. Tačiau neretai būna taip, kad po atostogų žmonės jaučiasi ne pailsėję, o pavargę, suirzę, mažiau darbingi nei prieš jas.

Išleistuvės: tegyvuoja stilingas kuklumas!

Eglė Leonovienėbalta

Abiturientai lengviau atsikvėpė: pagaliau baigėsi egzaminų maratonas, galima galvoti apie išleistuves. Vaikinai jų nesureikšmina, o merginoms tai nemenkas iššūkis: šventėje kiekviena nori būti ypač graži ir stilinga.

 

 

 

 

Vasaros svajonė – ideali krūtinė

Eglė Leonovienėkrutine

Vasara – gilių iškirpčių ir atvirų krūtinių metas. Tiesa, susižavėjimo žvilgsniais ir komplimentais apdovanojamos ne visos moterys. Įpratusios stropiai naikinti veido raukšleles, pamirštame, kad krūtinė – didžiausia mūsų amžiaus, sveikatos būklės ir gyvenimo būdo išdavikė.

 

 

 

Vaistai į kelionę:  nei per daug, nei per mažai

Giedrė Budvytienėkelione

Vienas atsakingiausių darbų prieš kelionę – susidaryti būtiniausių vaistų ir medicinos priemonių sąrašą. Noras apsisaugoti nuo visų įmanomų sveikatos sutrikimų pagirtinas, tačiau gali paaiškėti, kad kelioninė vaistinėlė užima kone pusę lagamino. Kaip neperlenkti lazdos, bet ir nelikti be vaistų svetimoje šalyje užklupus negalavimui, pataria Vilniaus Antakalnio poliklinikos šeimos gydytoja Roza Valiukevič.

Vasariška prabanga iš daržų

Raminta Lisauskienė

Patiekalai iš pirmųjų daržovių – šviežumu alsuojanti prabanga ant kasdienio mūsų stalo. Norint tai pajusti privaloma laikytis vienos pagrindinės taisyklės – šviežių daržovių negalima nei pervirti, nei perkepti. Antraip neliks gero skonio, traškumo, malonaus kvapo.

 

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.