„Šeimininkė“ Nr. 27, 2015 m. liepos 3-9 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Vėl skaudžiai smogia tymai

Violeta GUSTAITYTĖ

Buvo tikimasi, kad tymai Europoje iki 2015 metu pabaigos išnyks, tačiau atsitiko priešingai. Jau daug dešimtmečių regione buvusi gana reta liga pastaruoju metu suaktyvėjo. Jos protrūkiai nustatomi įvairiose šalyse. Lietuvoje šiemet jau registruota keturiolika tymų atvejų – šeši iš jų per paskutines kelias savaites Kauno apskrityje.

Ant nagų – visos vaivorykštės spalvos

 Eglė LEONOVIENĖ

Ryškūs ir spalvingi nagai – vasariško įvaizdžio dalis. Pasak kosmetologės vizažistės Ingos Zažeckaitės, galima drąsiai eksperimentuoti – jei nepatiks, netiks, nusivalysite. Tik svarbu žinoti – nagų spalva turi derėti prie makiažo.

Lauko gultas – atostogų sinonimas

Eglė LEONOVIENĖ

Lauko gultas asocijuojasi su atostogų palaima: jame smagu šildytis saulėje, snausti medžių pavėsyje, skaičiuoti dangumi plaukiančius debesis ar skaityti knygą. Ir jei šį vasaros baldą išsirinksite sėkmingai, atostogas pajusite ne tik vartydamiesi nuo šono ant šono saulėtame pajūryje, kaimo sodyboje, bet ir namų terasoje ar daugiabučio balkone.


Ant grotelių – visi pietūs

Daiva KOVZAN,
Raminta LISAUSKIENĖ

Vasarą stengiamės kuo dažniau pamiršti viryklę. Šiuo sezonu stalas maloniau kvepia ant žarijų keptais kepsniais ar šašlykais. Tačiau kepsninėje galime išsikepti gerokai daugiau gardžių patiekalų. Net ir desertų!

 

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.