„Šeimininkė“ Nr. 27, 2016 m. liepos 8-14 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Iš širdies išskridęs paukštis

Rita Šemelytė

idalijaLietuvos moksleivių dainų šventė – vienas iš įspūdingiausių, masiškiausių, seniausias tradicijas turinčių renginių: suskamba ne tik Kalnų parkas, bet ir visas miestas. Idalija Braškytė, dainų šventės vyriausioji baletmeisterė ir choreografė, sako, kad kaskart šis renginys stipriai sujaudina. „Labiausiai įsimena akimirkos, kai susilieji su žiūrovais – tarsi iš tavęs išskrenda paukštis, stovi ir verki“, – įspūdžiu dalijasi į šiųmetę dainų šventę tris šokėjų grupes atvežusi ir penkis šokius šventei sukūrusi choreografė.

Kas trečias lietuvis netoleruoja laktozės

Violeta Gustaitytė

Karštomis dienomis ne visi gali gaivintis ledais iki soties. Kai kuriuos žmones, gausiau pasmaližiavus šio deserto, vargina virškinimo sutrikimas. Daugiau kaip trečdalis gyventojų netoleruoja pieno ir jo produktų, nes jų organizme trūksta laktozę skaidančio fermento – laktazės.

Manikiūras: natūralus, praktiškas ir spalvingas

Eglė Leonovienė

Koko Šanel buvo įsitikinusi, kad visiškai nesidažančios moterys apie save galvoja pernelyg gerai. Dėmesio reikia ir nagams: prižiūrėtos, tvarkingos rankos, dailus manikiūras – sudėtinė įvaizdžio dalis.

Vasaros burtažodis…

Raminta Lisauskienė

Tai desertai! Vos ištari šį burtažodį, iš karto ima varvėti seilės, suktis galva nuo spalvų ir kvapų gausos. Juk vasara pažėrė miškuose mėlynių, vaivorų, aviečių, soduose – serbentų, agrastų, vyšnių… Norisi visko atsivalgyti, atsiragauti, nes žiemą apie tai gali tik pasvajoti.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.