„Šeimininkė“ Nr. 28, 2015 m. liepos 10-16 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Muilo burbulų magijai  neatsispiria ir suaugusieji

Giedrė Budvytienė

Jei pirmadienio pavakarę žingsniuojant iš darbo pro šalį praskris muilo burbulas, stabtelėkite ir gerai apsidairykite. Tikriausiai kur nors netoliese rengiamas „Burbuliatorius“. Tai smagus vasaros užsiėmimas, suburiantis žmones ir atgaivinantis viešąsias erdves. Į jį įsitraukia vis daugiau Lietuvos miestų, miestelių ir kaimų.

Fantazija ant plaštakės sparnų

Parengė Eglė Leonovienė

Drugys, plaštakė, peteliškė – kad ir kaip pavadinsime šį vasaros simboliu tapusį vabzdį, jo forma, trapiuose šilko sparnuose išsiliejusios spalvos, grafiniai raštai įkvepia siuvinėti, siūti, karpyti, tapyti…

Skanus maistas suartina

Giedrė Budvytienė

Tinklaraštininkė, kulinarijos knygų autorė Renata Ničajienė ekonomiką į kulinariją iškeitė prieš penkerius metus. Jos pomėgis gaminti atėjo iš vaikystės patyrimų močiučių virtuvėse, jų namuose vyravusio maisto ir stalo kulto. Šią tradiciją Renata puoselėja ir savo šeimoje. „Nors kartą per dieną, dažniausiai vakare, visi susirenkame prie bendro stalo, valgome namie pagamintą maistą, dalijamės dienos įspūdžiais. Stalas ir skanus maistas mus suartina ir skatina daugiau bendrauti“, – sako R. Ničajienė.

Gaivinanti sodo oazė

Rita Šemelytė

Kaitriomis vasaros dienomis sodą ir jo šeimininką atvėsina dekoratyvinis baseinėlis. Fontanėlio ar krioklio čiurlenimas veikia raminamai, o vandens augalai suteikia daug džiaugsmo. Apie dekoratyvinių baseinų priežiūrą ir apželdinimą pasakoja kaunietė Edita Jokimčienė, „Žalios svajos“ vadovė.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.