„Šeimininkė“ Nr. 28, 2016 m. liepos 15-21 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Kodėl nebeaišku, kas yra šeima

Violeta Gustaitytė

Dėl šeimos apibrėžimo dvi kadencijas ginčijęsis Seimas galiausiai pritarė, kad Konstitucija būtų papildyta nuostatomis, jog šeima sukuriama sudarius santuoką. Tačiau galutinį žodį dėl tokios daug kritikos sulaukusios, prieštaringai vertinamos šeimos sampratos turės tarti jau rudenį po rinkimų susirinkęs naujas Seimas.

Ergoterapija: nuo pratimų iki kompiuterinių žaidimų

Giedrė Budvytienė

02VU ligoninės Santariškių klinikų Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centro ergoterapeutė Fausta Blužaitė teigia: jei išmoktume taisyklingai sėdėti, susitvarkytume darbo ir miego vietą, darytume pertraukėles ir kas dieną mankštintumėmės, daugelis išvengtume stuburo skausmų, deformacijų, judėjimo aparato ligų.

Ant stalo garuoja makaronai

Gamino ir fotografavo Daiva Kovzan

Žinoma, mes – ne italai ir tiek įvairių makaronų negaminame, bet dabar jau sunku įsivaizduoti lietuvių virtuvę be jų. Siūlome palepinti namiškius sočiais makaronais su įvairiais priedais ir vasariškais prieskoniais.

Nori kuprinės? Pasisiūk!

03Rankinė labiausiai atspindi šeimininkės gyvenimo būdą ir nuotaiką. Vasarą į viską norisi žiūrėti paprasčiau, lengvabūdiškiau, tad nenuostabu, kad oficiali rankinė dažnai ilsisi – ją pakeičia stilingas nertas krepšys ar jaunatviška kuprinėlė.

 

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.