„Šeimininkė“ Nr. 29, 2015 m. liepos 17-23 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Žalieji kokteiliai – naudinga mada

Eglė Leonovienė

Žalieji kokteiliai, ypač vasarą, populiarumu baigia nurungti kavą: jų atsigerti galite ir prekybos centruose, ir prabangiuose restoranuose. „Tai puiki įžanga pradėti sveikai gyventi. Tiesa, prieš dvejus ar trejus metus atidaryti žaliųjų kokteilių barą net mieste prilygo iššūkiui“, – šypsosi Kauno centre esančio baro „Žalia pupa“ savininkė Jurgita Banienė ir dalijasi savo žaliaisiais atradimais.

Tegyvuoja atostogos!

Eglė Leonovienė

Ar turite atostogų suk­nelę? Ne, ne laisvalaikio, o būtent atostogų, kuri primintų nerūpestingas dienas, maloniai leidžiamą laiką, gurmanišką mėgavimąsi kiekviena akimirka. Atostogoms skirtų drabužių kolekcijos „777“ autorė, dizainerė Diana Rūta Stankevičienė įsitikinusi, kad atostogų nuotaika labai priklauso nuo lagamino turinio.

Saldžios lyg bučiniai

Raminta Lisauskienė

Kai vaismedžiai subrandina šias gaiviai saldžias uogas, rodos, tik tada prasideda tikroji vasara. Vyšnios vadinamos jaunystės eliksyru, mat jose esantys antioksidantai lėtina organizmo senėjimą. Mokslininkai teigia, kad 35 vyšnios skausmą slopina veiksmingiau negu aspirino tabletė… Kai jau prisivalgysite šių uogų iki soties, leiskitės į naujų skonių paieškas.

 3 TAIP: funkcionalu, praktiška, estetiška

Rita Šemelytė

Violetos ir Petro Jermolajevų sodyba Rokiškyje vienu žingsniu lenkia laiką: kurdami namų aplinką šeimininkai panaudojo elementus, kurie tik dabar tapo labai madingi. „Sodinant augalus reikia numatyti dešimt metų į priekį“, – sako Petras Jermolajevas.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.