„Šeimininkė“ Nr. 29, 2016 m. liepos 22-28 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Paprasto džiaugsmo šaltinis: vaikščiok šokdamas!

Rita Šemelytė

Pamatę Vilniaus gatvėse būrį žmonių, kurie eina šokio ritmu, praeiviai iškart pražysta šypsenomis, puola fotografuoti. Tai ne smagi akcija ar socialinis eksperimentas, o naujas judėjimas „dance walking“, kuris ritasi per pasaulį ir pasiekė Lietuvą. „Lietuviškai skambėtų „šokdamas vaikštau“ – šokvaikštis. Kol kalbininkai nesugalvojo naujadaro, gal ir neblogas terminas“, – sako vienas iš šio judėjimo Lietuvoje iniciatorių Arvydas Būta, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto konsultantas.

Vaikų kūrybiškumą išlaisvina kieme

Jurga Sajenkienė

Nendrės gatvės 20-ąjį namą panevėžiečiai žino: jis iš kitų išsiskiria alpinariumu, išradingomis gėlių kompozicijomis, terasa ir meniškomis skulptūromis. Virginijaus Benašo iniciatyva ne tik puoselėjama jauki oazė daugiabučių namų kieme, bet ir vasaromis rengiama vaikų kūrybinė stovykla, o jų darbai patenka į rūsyje įrengtą galeriją „Pamatai“.

Apnuoginti pečiai – stilingas atvirumas

Ilgą laiką seksualumo ir moteriškumo simboliu buvo laikoma gili iškirptė ir atvira nugara. Įsibėgėjusi vasara išryškino naują tendenciją – madingi apnuoginti pečiai.

Šaltis – ekologiškas konservantas

Eglė Leonovienė

Šaldymas – vienas patogiausių ir sveikiausių maisto saugojimo būdų. Pasak mitybos specialistų, šaldytuose produktuose išlieka dauguma naudingų medžiagų ir jie yra vertingesni už kelis mėnesius sandėliuke ar rūsyje pragulėjusias daržoves.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.