„Šeimininkė“ Nr. 3, 2017 m. sausio 20-26 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Rūtos Staliliūnaitės kraičio skrynia

Rita Šemelytė

Praėjo septyneri metai, kai netekome iškilios ir mylimos artistės Rūtos Staliliūnaitės. Jos artima bičiulė, bibliotekininkė, skaitovė Dainuolė Kazlauskienė pasigedo R. Staliliūnaitės kūrybą ir asmenybę įamžinančių darbų. Sukaupusi gausų publikacijų archyvą, D. Kazlauskienė ryžosi dideliam ir prasmingam darbui – parengė ir išleido knygą „Nejaugi tai buvo: straipsniai, pokalbiai, laiškai“.

Lietuvė Havajuose augina dukrą ir rašo knygas

Rita Šemelytė

Rašytoja Vaiva Rykštaitė gyveno Kaune, dirbo modeliu Milane, studijavo Londone ir keliaudama išmaišė pusę pasaulio. Atvykusi pasisvečiuoti į Havajus sutiko savo būsimą vyrą Michaelį Winderį. Šeima ir dabar įsikūrusi Havajuose, augina dvejų metų dukrelę Žemyną.

Sąnarių ligos – lyg nesėkminga loterija

Violeta Gustaitytė

Sąnarių ligos – viena dažniausių negalią lemiančių priežasčių. Jomis serga ir vyresni, ir jauni, darbingi asmenys. Žiemą šaltis, drėgmė sukelia ligų paūmėjimą, todėl žmonės dažniau skundžiasi sąnarių skausmais.

Ekologiška kūryba iš laikraščių

Eglė Leonovienė

Įvairios dėžės, dėžutės, krepšiai ir krepšeliai – namuose tikras išganymas. Šie daiktai labai praktiški, juose daug ką laikome: drabužius, aksesuarus, kosmetiką, rankdarbius, žaislus, prieskonių indelius, vaisius. Reikiamo dydžio krepšį rasite ir parduotuvėje, bet padaryti pačiai – kur kas smagiau, juolab kad po ranka visa krūva senų laikraščių.

Suflė: burnoje tirpstantis skanėstas

Raminta Lisauskienė

Minkštą, purų, lengvą tarsi debesėlis suflė daug kas mėgsta, bet mažai kas ryžtasi gaminti. Mat šiam klasikinės prancūzų virtuvės valgiui paruošti reikia ir tikslumo, ir kruopštumo, ir kantrybės.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.