„Šeimininkė“ Nr. 30, 2016 m. liepos 29 – rugpjūčio 4 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Gražiausi angelai yra vaikai

Giedrė Budvytienė

Vilniaus simboliu tapusių angelų kūrėjas skulptorius Vaidas Ramoška tiki, kad jie skleidžia gėrį. Prieš dešimt­metį sumanytas projektas, nukreiptas prieš vandalizmą, baigėsi, tačiau keli šimtai angelų tebesėdi ant sostinės stogų, pastatų atbrailų, balkonų. Prie jų fotografuojasi turistai, vis daugiau žmonių pasikviečia angelus į namus.

Odai – vitaminų kokteilis

Eglė Leonovienė

Saulės vonios, sausas oras, prakaitas ir dulkės, neįprastas šiltųjų ar net egzotiškų kraštų, kuriuose atostogavote, klimatas išvargina veido odą – jai būtina skubi reanimacija. Vitaminai – gyvybiškai naudingos medžiagos, kurios stiprina sveikatą, puoselėja grožį ir kurių mūsų organizmas savarankiškai beveik negamina. Žinoma net trylika šių medžiagų junginių, bet veido priežiūros priemonėms dažniausiai naudojami A, E, C, D ir B grupės vitaminai.

Nesenstantis nėrinių grožis

Parengė Eglė Leonovienė

Vąšeliu nertos staltiesės išgyvena renesansą: jos puošia tiek kaimo sodybą, tiek prabangų miesto būstą. Trapus jų ažūras kuria jaukią ir šiltą namų atmosferą, pažadina mielus prisiminimus ir suburia šeimą. Jei tokios staltiesės jūsų namuose dar nėra, pats laikas nunerti.

Pietūs ant žarijų

Raminta Lisauskienė

Norint gardžiai iškepti mėsą, reikia trijų dalykų: kokybiškos šviežios mėsos, gero marinato ir kaitrių žarijų. Sakydami, kiek šeimininkių, tiek ir mėsos marinavimo receptų, klystume – receptų yra daugiau. Juk kiekviena ne tik turi savo mėgstamus, bet ir kaskart atranda naujų.

Jaukiausia sodo vieta – pavėsinė

Rita Šemelytė

Elegantiškas ir jaukus namo bei sodo junginys – pavėsinė. Tai puiki vieta pailsėti, pasimėgauti valgiu lauke ar susėsti su svečiais. „Pavėsinės formą diktuoja aplinka ir pasirinktos medžiagos“, – sako Mindaugas Gužas, bendrovės „Statyk moderniai“ Mažosios architektūros skyriaus vadovas.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.