„Šeimininkė“ Nr. 30, 2017 m. liepos 28 – rugpjūčio 3 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Birutė ZABLOCKIENĖ

Tymai: per anksti nurašyta liga

Solveiga Potapovienė

Pasidavę madai neskiepyti vaikų ir nesiskiepyti patys, prisišaukėme bėdą: per Europą besiritančios tymų protrūkio bangos pasiekia ir Lietuvą. VU ligoninės Santaros klinikų infekcinių ligų gydytoja Birutė ZABLOCKIENĖ perspėja apie šios baisios ligos pavojus.

Vidurvasario raudonis lėkštėje

Raminta Lisauskienė

Avietės – labai aromatingos. Jas tinka maišyti su kitomis uogomis ar vaisiais, bet nepamirškite, kad stiprus jų kvapas gali nustelbti kitus skonius. Ir spalva nuostabi – skaistaus raudonio lašeliai lėkštėje. Konditerijos gaminiams avietės suteikia rožinį atspalvį.

Interjero tema – kelionė į atogrąžas

Parengė Giedrė Budvytienė

Atostogų egzotiškoje saloje nuotaiką įmanoma susikurti ir kojos iš namų neiškėlus. Raštai, formos ir tekstūros, įkvėpti vešlios, ryškiaspalviais žiedais ir vaisiais viliojančios atogrąžų augalijos, džiunglėse gyvenančių paukščių ir gyvūnų, dabar ypač madingi. Papuoškite jais interjerą ir susikurkite poilsio oazę, kurioje galėsite džiaugtis vasara visus metus. Atogrąžų stilius – nebūtinai perkrautas ir tviskantis, jis gali būti saikingas, subtilus, elegantiškas.

Viendienės – vasaros karalienės

Rita Šemelytė

Vasarai persiritus į antrąją pusę, džiugina gražiausi daugiamečių augalų žiedai, kurie žydės iki rudens. Selekcininkas, Amerikos viendienių asociacijos narys Edvinas MISIUKEVIČIUS labiausiai žavisi šiomis gėlėmis, bet domisi ir kitais augalais, jų deriniais gėlynuose.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.