„Šeimininkė“ Nr. 31, 2015 m. liepos 31 – rugpjūčio 6 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Laboratorinė medicina leidžia pažvelgti į žmogų iš vidaus

Giedrė Budvytienė

Modernia laboratorinės diag­nostikos įranga ir naujomis technologijomis galima ne vien tiksliai diagnozuoti ligas, bet ir kontroliuoti gydymo procesą, taikyti individualų gydymą. Tyrimų spektras nuolat plečiasi, jie tampa vis tikslesni, tai atveria dar daugiau galimybių anksti nustatyti patologijas ir patikslinti diagnozes. Apie tai kalbamės su Lietuvos laboratorinės medicinos draugijos pirmininku, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Laboratorinės medicinos centro technikos vadovu doc. dr. Daliumi Vitkumi.

Kaip išsivirti kvapaus muilo

Kai kas mano, kad kūno priežiūrai muilo nepakanka – reikia kur kas prabangesnės kosmetikos. Tačiau kai gamtos gėrybių kraitė lipa per viršų, paprastą muilą nesunku paversti išskirtine priemone.

Daržoves – į stiklainius

Raminta Lisauskienė

Kaip konservuoti daržoves, vaisius, uogas, turi nuspręsti pati šeimininkė. Vienos šaldo, kitos daro daržovių konservus senoviškai – deda į stiklainius. Sūdymas – artimiausias rauginimui šviežių daržovių paruošimo žiemai būdas.

Kaimo sodybos žavi paprastumu

Rita Šemelytė 

Pasižvalgius po Rokiškio rajono kaimo sodybas, matyti ir įvairiaspalvių gėlynų, ir karpomų spygliuočių, ir spalvotų akmenų salelių, ir gipsinių nykštukų. Gražiai tvarkyti aplinką vieniems pavyksta geriau, kitiems sekasi sunkiau, tačiau žmonės džiaugiasi gyvenimu vasara alsuojančiame gamtos prieglobstyje.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.