„Šeimininkė“ Nr. 31, 2016 m. rugpjūčio 5-11 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Vaikų dienos centras atveria kitokį pasaulį

Rita Šemelytė

Tulpiakiemio kaime (Ukmergės r.) gyvena 50 vaikų – iš jų 39 auga socialinės rizikos šeimose. Alkoholizmas, nedarbas, smurtas – toks tėvų pavyzdys ilgainiui tampa ir vaikų socialiniu modeliu. „Norime vaikams parodyti kitokį gyvenimą“, – sako Vilma Šidlauskienė, Tulpiakiemio kaimo vaikų dienos centro įkūrėja ir direktorė.

Neria narsuoliai – išneria neįgalieji

Violeta Gustaitytė

Vasaros maudynės kartais baigiasi sunkia trauma. Nors medikai nuolat perspėja drąsuolius nešokinėti į vandens telkinius, kasmet Lietuvoje nardydami sunkiai susižaloja apie pusšimtis žmonių.

Vasaros gėlyno kopija

Parengė Eglė Leonovienė

Darželis, alpinariumas ar visas gėlynas, į kurį žiūrint pailsi akys, atsigauna širdis ir nuskaidrėja nuotaika, – daugeliui tik trumpalaikis savaitgalio malonumas. Žavėtis spalvinga vasara galėsite ir savo namuose, jei gėles pražydinsite ant namų tekstilės: dekoratyvios staltiesės, takelio, padėkliukų, pagalvių užvalkalų.

Spalvingi drebučiai

Daiva Kovzan

Sluoksniuoti, pagardinti uogomis ir vaisiais – tai tobulas vasaros desertas. Kartą pagaminę neapsiriksite: gaivus skonis, spalvingas grožis, įvairios formos, kurias išgausite naudodami skirtingus indus ir indelius.

Sodybose – šulinių renesansas

Rita Šemelytė

Šuliniai ne tik aprūpina žmones vandeniu. Šiuolaikinėje sodyboje jų dekoratyvumas yra ne mažiau svarbus nei funkcionalumas. Ką daryti su senu šuliniu – užkasti ar restauruoti? Šulinių apdailos meistras Marius Matiukas iš Panevėžio pataria juos išsaugoti ir paversti senelių ar tėvų sodybos atminimo bei grožio simboliu.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.