„Šeimininkė“ Nr. 31, 2017 m. rugpjūčio 4-10 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidiny

Gyvenimas internete: kai naivumas perauga į kvailumą

Daiva Bartkienė

Dažnai girdime sakant, kad socialiniuose tinkluose nesaugu vaikams, tačiau tokie pat pavojingi jie yra ir suaugusiesiems, lengvai patikintiems kiekviena paskelbta žinia. Už svetimų vardų pasislėpę sukčiai, provokatoriai, žmonių apgaudinėtojai internete jaučiasi kaip žuvys vandenyje. Nors teisininkai tikina, kad virtualiajame pasaulyje galioja tie patys įstatymai kaip ir realiame gyvenime, dažniausiai negalima net svajoti, kad mulkintojai sulauks pelnyto atlygio.

Sveikatingumo stovyklos grūdina šaltajam sezonui

Giedrė Budvytienė

Vasara – tinkamiausias metas vaikų sveikatai stiprinti, kad rudenį ir žiemą jie kuo mažiau sirgtų. Tėveliams į pagalbą skuba stovyklos, kuriose mažieji mokomi sveikos gyvensenos įgūdžių – taisyklingai judėti, sėdėti, maitintis, daro mankštas, gauna profilaktinių ir gydomųjų procedūrų.

Meilės prisipažinimas jūrai

Eglė Leonovienė

Jūreiviškas stilius – akivaizdus įrodymas, kad viskas, kas geriausia, slypi paprastume: trys pagrindinės spalvos, vienas motyvas ir milijonai šį stilių įsimylėjusių moterų visame pasaulyje.

Užkonservuotos agurkų lysvės istorijos

Raminta Lisauskienė

Vasaros antra pusė džiugina daržovių derliumi. Pilna pintinė traškiausių agurkėlių? Vadinasi, laikas naujiems skaniems eksperimentams. Juk kasmet agurkų kelionė į stiklainius – tarsi nauja skani istorija. Norisi ką nors naujo išmėginti, nes kaip kitaip sužinosi, kurie agurkai – tavo pasididžiavimas.

Eklektiškas butas be stačių kampų

Giedrė Budvytienė

Įrengti būstą, kuriame nėra nė vienos stačiakampės patalpos, – nemažas iššūkis. Jo nepabūgo dizainerė Dovilė Milašiūtė. Projektuodama dviejų kambarių buto sostinės Užupio rajone interjerą, netaisyklingas erdvių formas ji nusprendė ne paslėpti, o pabrėžti – šį trūkumą pavertė privalumu. Originali idėja interjerui suteikia dinamiškumo ir netikėto žavesio.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.