„Šeimininkė“ Nr. 32, 2015 m. rugpjūčio 7-13 d.

Vaikystės skonios saldainiai

Rita Šemelytė 

Ne tik naminė duona išgyvena atgimimą – populiarėja ir rankų darbo saldainiai. Nors fabrikiniai ledinukai gali patenkinti bet kokį skonį, labiau vertinamas natūralumas ir autentika. Kretingiškė Asta Norvaišienė gamina saldainius, kuriems suteiktas tautinio paveldo sertifikatas. Kaunietis Gerdas Ptašnikas verslo nišą atrado formuodamas rankų darbo
ledinukus.

Maža nuospauda, didelis vargas

 Violeta Gustaitytė

Vasarą daug keliaujama, vaikštoma pėsčiomis, tačiau daliai žmonių šį malonumą temdo skausmingos nuospaudos ant kojų. Dažnas galvoja, kad tai – kosmetinė problema, kuri atsiranda dėl nepatogios, netinkamos avalynės, tačiau nuospaudos gali būti daug rimtesnių stuburo, kojų problemų ženklas.

Vasariškas apyrankių bumas

Apyrankės – universalus papuošalas, puikiai derantis ir prie laisvalaikio, ir prie proginių drabužių. Jos ne tik pabrėžia riešo grakštumą, bet ir suteikia įvaizdžiui elegancijos. Dabar šie papuošalai itin madingi: juos mėgsta tiek moterys, tiek vyrai. Tačiau tik dailioji lytis gali pasigirti apyrankių ir jų nešiojimo būdų įvairove.

Septynios gardžios ir gaivios dienos

Raminta Lisauskienė

Gaivu, žalia, spalvinga, netikėta… Daug epitetų galima pasakyti vasaros valgiaraščiui. Lysvėse gausu daržovių, soduose šakos linksta nuo uogų ir vaisių – tikras malonumas gaminti maistą! Tegu visa savaitė dovanoja skanių atradimų.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.