„Šeimininkė“ Nr. 32, 2016 m. rugpjūčio 12-18 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

X failai, arba adata perrašyta istorija

Edita Grudzinskaitė

Ne, detektyvų ši istorija neprimena. Veikiau jaukius namus su lietumi už lango ir už užuolaidos zirziančia muse. Ji primena vakarus, kai stalinės lempos šviesos glėbyje sustoja laikas, o su kiekviena mažąja „x“ prieš akis veriasi spalvingas paveikslas. Jei esate laikiusi adatą rankoje, suprantate, apie ką aš. Žinoma, apie siuvinėjimą. Tik vokietė Sabine Taterra-Gundacker ne šiaip siuvinėja – kruopščiu adatos dailyraščiu audinio skiautėje ji perrašinėja istoriją.

Kaimas džiaugiasi sveikatos ir grožio versmėmis

Rita Šemelytė

Dauparų moterys kada tik panorėjusios gali dailinti kūno formas ir gražinti veido odą. Ne viena jau sulieknėjo, paskaistėjo. „Galėtume konkuruoti su Druskininkais“, – pasakodama apie kaime įkurtą SPA kabinetą, šypsosi Ineta Lukšonienė, Dauparų bendruomenės pirmininkė. Ji džiaugiasi, kad pasimėgauti SPA malonumais vis dažniau užsuka ir kitų bendruomenių moterys.

Žolelių terapija kūnui ir sielai

Eglė Leonovienė

Vasaros pievų ir laukų kilimai vilioja ne tik spalvotų ornamentų įmantrumu – nosį kutena, širdį glosto subtiliausi žolynų žolynėlių kvapai, beveik kiekvienas augalėlis, jei ne gydo, tai tinka gardžiai arbatai, puoselėja moterišką grožį.

Žolinei – šventiniai valgiai

Gamino ir fotografavo Daiva Kovzan

Nuo seno per Žolinę susirinkdavo draugėn visa giminė: skanaudavo iš šviežio derliaus iškeptos duonos, įvairių šventinių valgių, atsigaivindavo alumi, gira. Šią dieną užsukusį lauktą ar netikėtą svečią pavaišinkite vasaros žolynais kvepiančiais patiekalais.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.