„Šeimininkė“ Nr. 32, 2017 m. rugpjūčio 11-17 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Įkvėpimas ateina kaip meilė

Rita Šemelytė

Maža pasakyti, kad interjero dizainerė Justina SKURDELYTĖ iš virvių neria krepšius, pufus, kilimus – ji juos puoselėja. „Ne tik nuolat tobulinu, bet ir kaip kūdikius saugau, auginu, globoju“, – sako dirbtuvės „smartArt“ įkūrėja, dviejų dukrų mama.

Regą grąžina modernūs gydymo metodai

Solveiga POTAPOVIENĖ

Šiųmetėje Vilniaus sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų pagerbimo ir apdovanojimų ceremonijoje įteiktas „Auksinės širdies“ simbolis Santaros klinikų oftalmologui Andriui RUZGIUI buvo netikėtumas, tačiau kolegos vertina jo kompetenciją. Nenuostabu, kad būtent A. Ruzgiui patikėtas Vilniaus krašto akių ligų gydytojų asociacijos vairas.

Mankštos kilimėlis – pieva

Eglė Leonovienė

Gaivus oras, saulės spinduliai, žaluma – vasarą daugelis tvankią sporto salę mieliau keičia į mankštą gamtoje. „Mankštindamiesi lauke mes ne tik stipriname, bet ir valome organizmą“, – sako sveikos gyvensenos specialistė, jogos instruktorė Giedrė Bernotaitė. Puikiai savijautai palaikyti ji rekomenduoja kasdien atlikti nesudėtingus pratimus gryname ore.

Vasaros valgiaraštyje – cukinijos

Raminta Lisauskienė

Be cukinijų sunku įsivaizduoti itališką ar kitą šiltųjų kraštų virtuvę. Patiekalų, pagamintų iš šių vasariškų daržovių, vis dažniau galima išvysti ir ant lietuvių stalo – mūsų išradingos šeimininkės kuria neįtikėtinai gardžius šedevrus. Kodėl neišbandžius naujų skonių ir nepalepinus artimųjų?

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.