„Šeimininkė“ Nr. 33, 2017 m. rugpjūčio 18-24 d.

0,83 € 0,60 €

Elektroninis leidinys

Pediatrė pacientus ne tik gydo, bet ir augina

Giedrė Budvytienė

„Ši gydytoja – tikras auksas“, „Jai bet kada gali skambinti“ – pastebėjimais internete dalijasi Alytaus pirminės sveikatos priežiūros centro pediatrės Dalios Svilienės mažųjų pacientų mamos. Kalbama, kad beveik pusė alytiškių nori, jog ši gydytoja rūpintųsi jų atžalų sveikata. „Dirbu taip, kad negraužtų sąžinė“, – paaiškina populiarumą gydytoja.

Vasaros numylėtiniai – pomidorai

Raminta Lisauskienė

Visame pasaulyje pomidorai vertinami kaip viena universaliausių daržovių. Iš jų galima pagaminti įvairių patiekalų: nuo tradicinių užkandžių, sriubų ir padažų, iki gurmaniškų desertų. Ši vasara sunokino gausų raudonskruosčių derlių – jų pakaks ir šeimos stalui, ir į žiemos slėptuvę.

Medumi kvepiantys namai

Giedrė Budvytienė

Mažas būsto plotas ir nedidelis biudžetas, skirtas jam įrengti, dažniausiai vertinami kaip trūkumai, kliudantys sukurti stilingą ir nenuobodų interjerą. Tačiau Audronės Ambrazienės ir Daivos Pocevičienės kūrybinis duetas įrodė, kad tai ne kliūtis butą paversti jaukiu ir šiuolaikišku. Svarbiausia – sugalvoti gerą idėją, tikina interjero dizainerės.

Provanso dvasia nuosavame kieme

Rita Šemelytė

Mockūnų kaime (Biržų r.) istorijos ir geografijos mokytoja Giedrė JANKŪNIENĖ su šeima įkūrė „Levandų ūkį“. „Daug kas stebėjosi, kodėl pasodinome ne bulvių, o levandų lauką“, – šypsosi ūkininkė.

 

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.