„Šeimininkė“ Nr. 34, 2015 m. rugpjūčio 21-27 d.

0,75 € 0,38 €

Elektroninis leidinys

Celiakija – pavojus duonos riekėje

 Violeta Gustaitytė

Dauguma žmonių valgo iš kviečių, rugių, miežių pagamintus produktus ir nė nesusimąsto apie juose slypintį galimą pavojų. Jei organizmas netoleruoja tam tikrų grūduose esančių baltymų, užklumpa lėtinė, neišgydoma liga – celiakija. Ja sergantiems žmonėms duona, bandelės, makaronai ir kiti gaminiai yra tarsi nuodas, ėdantis organizmą.

Konservų fabrikėlis namuose

Raminta Lisauskienė

Naminių konservų, puikiausiai papildančių žiemos racioną, kokybė abejonių nekelia. Juose nėra jokių dažiklių, tirštiklių, tik būtiniausi priedai, be kurių užaugintą derlių vargu ar pavyktų užkonservuoti. Tačiau su mažomis nuodėmėmis susitaikyti galima – svarbiausia, kad ir šaltuoju metų laiku valgytume sveiką, gardų maistą.

Nauja mada – vabalai interjere

Giedrė Budvytienė

Interjero dekoravimas augalų raštais madingas jau nebe pirmą sezoną, o šiųmetė naujovė – puošti namus vabzdžių motyvais. Nauja interjero dizaino kryptis vadinama entomologine (entomologija – mokslas apie vabzdžius). Interjero dizaineriai kviečia įsižiūrėti į spalvingą, išraiškingų formų ir įmantrių linijų kupiną vabzdžių pasaulį.

Draugiškieji papijonai

Rita Šemelytė

Šie linksmi šunys neleis liūdėti, o jų išvaizda tikrai nepaliks abejingų. Šunys, kurių ausų forma primena drugelius, sužavėjo ir Ingą Bagdonaitę iš Plungės rajono Babrungo kaimo. Kinologė gali didžiuotis, kad iš jos veislyno kilęs papijonas Korundo Notra Be My Hero pripažintas vienu gražiausių Lietuvoje.

KITI NUMERIAI
Susisiekite su mumis

Šiuo metu nesame prisijungę. Bet Jūs galite palikti mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Turite klausimų? Mes Jums padėsime.

Žinutės išsiuntimui paspauskite ENTER
PAGALBA
Norėdami skaityti pilną leidinio versiją ir aiškiai matyti tekstą, spauskite PRIDĖTI Į KREPŠELĮ ir atlikite apmokėjimą.